Błagam sprawcie :((((

Temat przeniesiony do archwium.
Błagam, pomózcie, mam już 5 jedynek i dwie dówjki. Muszę dostać 5 :(. Staram się,ale mi nie wychodzi. Ile bymnie siedziała to wciąz popełniam te same głupie błędy. Tylko słownictwomam niezłe. reszta. No coment.Błagam. Możecie dodać też coś od siebie byłoby miło;). Sprawdźcie, plis.
Moj pokój jest cudowny. W pokoju jest niebieskiee łóżko, krzesło, biurko, lampa, duża szafa i półka na ksiązki. Na półce trzymam swoje ulubioneksiązki. NA biurku stoją ksiązki do szkoły, kosmetyki i różne drobiazgi. Obok biurka stoi krzesło. na środku pokoju jest kolorowy dywan. Łożko jest niebieskie. Łóżko stoi na przeciwko biurka. Koło półki na ksiązki stoi lampa. W szafie są moje ubrania, gazety, stare ksiązki, dużo drobiazgów. Na parapecie stoi roślina. Mam okno i drzwi balkonowe z roletami. Moje sciany są pomarańczowe. Na ścianach wiszą obrazki. Sufit jest biały. Lubię mój pokoj.
Moi chambre être magnifique. Dans chambre il y bleu lit, une chaise, un bureau, une lampr, grand armoire i (jak jest i?) rayon sur livres. Sur rayon tenir moi préféré livres. Sur un bureau debout de école, cosmétiques i(?) divers bibelots. côté un bureau debout une chaise. Un centre chambre être en couleurs un tapis. Un lit être bleu. Un lit debout sur rebours un bureau. près rayon sur livres être une lampe. W (jakjest ''w?) une armoire être moi vêtements, jurnals, âgé livres, beaucoup bibelots. Sur appui debout une plante. Je avoire une fenêtre i (jak jest i?) balcone porte z (jak jest ''z''?) stores. Moi murs êtrest orange. Sur murs pendrest des tableaux. plafond être blanche. Je aimere moi chambre.
Błagam, zlitujcie się :(
proszę, naprawdę potrzebuję pomocy :(
Na kiedy to potrzebujesz?
na jutro pilnie
Ja już dzisiaj nie dam rady może ktoś Ci to zrobi
no to mam problem, bonikt nie chce mi pomóc
Nikt mi nie pomoze. Na forum jest ponad 80 osób :/
sprobuje Ci pomoc, piatki nie gwarantuje - postaram ci sie przeslac to jeszcze dzis..
okej :( lepsze cokolwiek niż jedeynka chociaż bardzo by mi zależałona 5
Ma chambre est magnifique, c'est mon trésor (moj skarbiec). Dans cette chambre il y a un lit bleu, une chaise, un bureau, une lampe, une grande armoire et un rayon. Sur ce rayon je range (ukladam) mes livres préfèrés. Sur le bureau je pose (klade)des livres pour l'école, des cosmétiques et des divers bibelots. A côté du bureau se trouve la chaise. Au milieu (na srodku) il y a un tapis.
Le lit est bleu et très comfortable (wygodne). Mon lit est en face du bureau, près du rayon il y a une lampe contemporaine (nowoczesna). Dans l'armoire il y a
mes vêtements, des journaux, des vieux livres et beaucoup de bibelots.
Sur appui il y a une plante. Dans ma chambre il y a une fenêtre, une porte fenêtre et des rideaux. Les murs sont orange clair. Sur les murs il y a des tableaux. Le plafond est blanc. J'aime ma chambre je me sens bien dedans (czuje sie w nim dobrze).

pozd
Wiorki, Twoje jedynki nie biora sie znikad. Nie znasz odmiany être i avoir (byc i miec), a to absolutna podstawa! Koniecznie pocwicz wszystkie 3 osoby l.poj. i 3 osoby l.mn.
Nie umiesz korzystac ze slownika, np. "debout" to wprawdzie "stac", ale w znaczeniu "nie siedziec, nie lezec", a tak sie nie da powiedziec o biurku...tu trzeba uzyc "il y a": jest, znajduje sie. "Rebours" to raczej odwrotny, przeciwny, ale nie da sie tego uzyc w kontekscie "naprzeciwko". Mysle, ze masz za maly slownik, ktory nie podaje innych znaczen. Plusem sa twoje starania i wykonanie jednak tego tlumaczenia, wiec - bedzie dobrze! Staraj sie, cos z tego bedzie :-) Powodzenia!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Brak wkładu własnego

 »

Brak wkładu własnego