Pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o sprawdzenie i poprawienie jesli sa bledy. Chodzi mi na tlumaczeniu francuskim. z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam serdecznie!!!

Jestem jak sądzę osobą wesołą mającą pozytywny podejście do życia. Potrafię się zaopiekować bliską mi osobą. Cenię szczerość i otwartość. Uwielbiam podróże i nowe wyzwania. Resztę powiem po otrzymaniu wiadomości. Jestem spod znaku raka (Jestem zodiakalnym rakiem), osoba o szalonych i niezwykłych pomysłach, kocham ludzi którzy za wszelką cenę starają się być sobą i nie zakładają fałszywych masek!!!! Ciężko jest pisać o sobie... Jestem osobą spokojną miłą uprzejmą czułą sympatyczną troskliwą opiekuńczą.Mam 175 cm wzrostu szczupły o kolorze oczu brązowym. Ludzie powinni patrzeć sercem a nie oczami, bo wygląd przemija.. ważne jest to, co łączy a nie dzieli... Nie mają znaczenia dystanse, różnice - ważne są pasje, wspólne zainteresowania,hobby.. Ważne jest to, że w któryms momencie staje się ważniejsze dobro drugiego człowieka nad nasze własne. Ale do tego trzeba dorosnąć - wyzbywając się egoizmu, strachu, starych nawyków, omijając blokady i pokonując własne lęki..
JeStEm ZwYkŁyM Człowiekiem KtÓrY ChCe PoZnAc WiElE FaJnYcH I CiEkAwYcH OsÓb.JeStEm MiŁy, UcZcIwY, InTeLiGeNtNy OrAz Z PoCzUcIeM HuMoRkU ItD.
Cześć!, mieszkam w ... studiuje, interesuje sie filmem, muzyką, komputerami. Jezeli chodzi o mój charakter....hmmm...czuły wrazliwy z poczuciem humoru... nie będę się za bardzo rozpisywał:):):)

Być przyjacielem
To umieć patrzeć na drugiego
W chwilach radości i w chwilach smutku
I potrafić dzielić to z nim.
Być przyjacielem
To umieć dostrzegać dobro i piękno,
Które posiada każda istota,
I potrafić je podziwiać.
Być przyjacielem
To prosić o przebaczenie i przebaczać,
I umieć o tym zapomnieć.
Być przyjacielem to
Umieć zawsze dziękować
I uszczęśliwiać drugiego.
Być przyjacielem
To znaczy stanąć u boku tego,
Kto stracił wszelką nadzieje,
I darzyć go miłością...

"Najlepszym przyjacielem jest ten,
Kto nie pytając o powód twego smutku,
Potrafi sprawić, że znów wraca radość"

LUBIE - miło spędzać wolny czas, zatopienia w marzeniach, zabawę, wzajemne zrozumienie, rozweselać towarzystwo, rozwiązywać trudne problemy, wycieczki zagraniczne, bliskość, czułość, szacunek dla drugiej osoby, najważni9ejsze to zaufanie, szczerość dobrze wiedziec co inni myślą o Tobie, malutkie pulchniutkie dzieci, pomagać innym gdy są w potrzebie, prawdomówność, ratownictwo medyczne, drobne niespodzianki, dawac nadzieje i optymizm, radować się gdy inni się radują, wyrozumiałość, lubię ludzi którzy mają coś do zaoferowania oprócz chamstwa i kłamstwa, szczerą serdeczność, ludzi którzy wnoszą coś ciekawego w moje życie, ciepło kogoś miłego, móc być przyjacielem przez duże P, fantazjowac i wymyslac nowe fantastyczne historie, doradzac innym, inne kraje, kultury ich zachowania ich przeszłość, Robienie zdjęć i kolekcjonowac zdjecia moich przyjaciół, uśmiech który nie kłamie, słowa proste i szczere takie sa najpiękniejsze, mocih przyjaciół - lewą rękę za nich oddam,
NIE LUBIE - prostactwa, braku kultury, wulgarności, zakłamania, braku szczerości, obgadywania za plecami, zapatrzenia w siebie takich co mowia a nie wiedza co, nie nawidze jak ktos mnie oszukuje, dewastowania przestrzeni publicznej, głupich żartów, ludzi skoncentrowanych na sobie, ludzi którzy udają przyjaciół, nie sznowanie starszych ludzi, manipulacji ludzmi, obrażalskich, zawistnych ludzi jak ktos mnie szufladkuje i ocenia nie znając mnie, pożegnan bez słów wyjasnien, fałszywych ludzi, wywyższania się, plotek bo one psują stosunki międzyludzkie, dwulicowych ludzi gdy ktos zle traktuje drugiego czlowieka, ludzi skoncentrowanych tylko na sobie i swoich potrzebach, wystawiania pochopnej oceny bez pokrycia kiedy wykorzystuje czyjąś życzliwośc, braku szacunku wobec innych, jak ktos wyrzadza krzywde drugiej osobie, nie dotrzymywania obietnic, braku odpowiedzialnosci za slowa i czyny, gierek w kotka i myszkę, Nie lubie jak ktos kłamie a potem udaje ze nic sie nie stało, słow co ranią zbyt dotkliwie, oceniac ludzi po wygladzie, jak cierpie ja lub ktos mi bliski, poszanowanie czyjes prywatnosci, osob ktore mówią że cie lubią a jak cie nie ma w poblizu to cie obmawiają , wykorzystywania innych, zawłaszczanie kogokolwiek i bycia zawłaszczanym, gdy ktos bawi sie kosztem innych, gdy ktos chce mnie zmieniac... a zwłaszcza wtedy gdy zaraz po tym odchodzi, wyśmiewania sie z innych, zaskarbianie sobie kogos jedynie po to aby cvzerpac z tej znajomosci jakies rodzaje korzysci,

COMME JE CROIS CE SUIS LA PERSONNE HEUREUSE QUI PENSE POSITIVEMENT LA VIE SAIS VEILLER À MA PERSONNE PROCHE. CONSIDÉRATION FRANCHISE ET OUVERTURE J'AIME VOYAGES ET NOUVEAUX DÉFIS RESTE JE DIRAI APRÈS AVOIR REÇU MESSAGE. JE SUIS DE SIGNE DE ZODIAQUE CANCER, LA PERSONNE D'ET IDÉES EXTRAORDINAIRES FOLLES, J'AIME LES GENS QUE PAR CHAQUE PRIX PROCURENT DE DE ÊTRE TOUJOURS LA MÊME PERSONNE ET NE METTENT PAS DE FAUX MASQUES !!! EST DIFFICILE D'ÉCRIRE DE MON... SUIS LA PERSONNE GENTIL PROTECTEUR SOIGNEUX SYMPATHIQUE AFFECTUEUX TRANQUILLE MESURE 175 CM MINCES LES YEUX DE COULEUR MARRON. Les GENS DOIVENT SURVEILLER du COEUR Et NON des YEUX PARCE QU'ASPECT EXTÉRIEUR PASSE... C'EST IMPORTANT CECI QUI NOUS RASSEMBLE Et PAS CE QUI NOUS DIVISE... N'ONT PAS SIGNIFICATION DES DISTANCES, DIFFÉRENCES - CEUX PLUS IMPORTANTS SONT DES PASSIONS CES DERNIERS PENCHANTS, HOBBY... IMPORTANT EST QU'À UN CERTAIN MOMENT EST LE PLUS IMPORTANT EST LA BONTÉ DE L'AUTRE ÊTRE HUMAIN QUI NOTRE PROPRE. MAIS POUR ESIO FAUT CROÎTRE - PERDRE l'ÉGOÏSME la PEUR les VIEILLES COUTUMES OMETTRE des BLOCUS Et DÉPASSER LES MÊMES PEURS... Ce SUIS un ÊTRE HUMAIN NORMAL QUI VEUT CONNAÎTRE BEAUCOUP de PERSONNES MAGNIFIQUES Et CURIEUSES. Je SUIS GENTIL HONNÊTE INTELLIGENT Et EN OUTRE AVEC le SENS d'HUMEUR ETC. BONJOUR je VIS DANS... ÉTUDE, il M'INTÉRESSE le CINÉMA, la MUSIQUE, ORDINATEURS S'il S'AGIT de MON CARACTÈRE....mmm... TENDRE SENSIBLE AVEC SENS de l'HUMEUR Il ÊTRE un AMI EST DE SAVOIR DE SURVEILLER à une AUTRE PERSONNE aux MOMENTS de JOIE Et de TRISTESSE Et SAVOIR LE PARTAGER AVEC LUI ÊTRE un AMI EST DE SAVOIR VOIR la BONTÉ Et la BEAUTÉ QU'A CHAQUE ÊTRE Et il SAIT LES ADMIRER ÊTRE un AMI EST DE DEMANDER PARDON Et PARDONNER Et SAVOIR OUBLIER ÊTRE un AMI EST DE SAVOIR TOUJOURS REMERCIER Et HCER HEUREUX L'AUTRE ÊTRE un AMI CECI SIGNIFIE ÊTRE de CÔTÉ DE CE CELUI QUI A PERDU CHAQUE ESPOIR Et OFFRIR UN AVEC AMOUR , LE MEILLEUR AMI EST CE, CELUI QUI EN DEMANDANT DE LA RAISON DE TA TRISTESSE, NE SAIT PAS FAIRE, QU'UNE AUTRE FOIS RETOURNE LA JOIE., J'AIME - PASSER OU le TEMPS LIBRE, DE RÊVER, le JEU, ENTENDEMENT MUTUEL, RÉJOUIR la SOCIÉTÉ, DE RÉSOUDRE les PROBLÈMES DIFFICILES, les VOYAGES ÉTRANGERS, les ALENTOURS, la TENDRESSE, RESPECT POUR une AUTRE PERSONNE, IMPORTANT LE PLUS EST la CONFIANCE, FRANCHISE, EST OU SAVOIR QUE PINESAN DE de TOI LES AUTRES, de PETITS ENFANTS DODUS, AIDER LES AUTRES QUAND AURONT BESOIN d'AIDE, de VÉRACITÉ, SAUVETAGE MÉDICAL, SURPRISES, DONNER ESPOIR Et OPTIMISME, SE RÉJOUIR QUAND D'AUTRES SE ESTAN en RÉJOUISSANT, INDULGENCE, MOI GLGARUSTA les GENS QU'ONT QUE QUELQUE CHOSE EN OFFRANT DEHORS les MALCRIANZAS Et des MENSONGES, la CORDIALITÉ SINCÈRE de la GETE QUI METTENT QUELQUE CHOSE SORPRENDIENTE DANS MON AUTRES, AUTRES PAYS, les CULTURES de LEURS ATTITUDES de LEUR PASSÉ, PRENDRE des PHOTOS Et COLLECTIONNER les PHOTOS de MES AMIS, le SOURIRE QUI NE MENT PAS, les MOTS FACILES Et SINCÈRES SONT AINSI CELLES PLUS JOLIS, MES AMIS - il RESTITUERAIT la MAIN GAUCHE PAR EUX. NON MO'il aime - LE GROSERÍA, LE MANQUE DE CULTURE, LE VULGARIDAD, LE FAUSSETÉ, LE MANQUE DE FRANCHISE, CRITIQUER PAR LE DOS, LE GENS ENSIMISMADA QUE PARLENT QUELQUE CHOSE Et NON SAVENT QUE, HAINE QUI QUAND QUELQU'UN MOI TROMPERA, DÉVASTATION de l'ESPACE PUBLIC, les PLAISANTERIES STUPIDES, les GENS CONCENTRÉS EN ELLE-MÊME, les GENS QUI SONT FINJIENDO ÊTRE AMICAUX, NON RESPECTER LE GENS PLUS GRAND, MANIPULATION DE LE GENS, LE GENS POINTILLEUSES, LE GENS ENVIEUSE QUI QUAND QUELQU'UN ME CLASSERA Et APPRÉCIE SANS ME CONNAÎTRE, les DESPEDIDAD SANS DONNER AUCUNES EXPLICATIONS, les FAUX GENS, PAVONEAR SE, les CHIMSMES PARCE QUE CEUX-CI CASSENT des RELATIONS HUMAINES, les GENS NÉCESSITÉS, PRÉSENTATION DE L'ÉVALUATION PRÉCIPITÉE SANS RECOUVREMENT QUAND ESTAN EN PROFITANT DE SON AMABILITÉ, LE MANQUE DE RESPECT DEVANT LES AUTRES, QUAND UN FERA DES DOMMAGES À UNE AUTRE PERSONNE, QU'ILS N'ACCOMPLISSENT PAS LES PROMESSES, LE MANQUE DE RESPONSABILITÉ DE MOT ET LES FAITS, LE JEU DU CHAT ET LA SOURIS, JE N'AIMERAI PAS QUAND QUELQU'UN MENTIRA ET ENSUITE CELLE-CI FINJIENDO QUE NON PAS NAGE, LES MOTS QU'ILS BLESSENT PÉNIBLEMENT, APPRÉCIER LES GENS PAR L'ASPECT, QUAND ME SOUFFRIRAI OU QUELQU'UN PROCHE, RESPECTER LE CARACTÈRE PRIVÉ DE DE QUELQU'UN, LES PERSONNES QUI DISENT QU'ELLES TE SATISFONT ET QUAND TU NE SERAS PAS TOI ILS CRITIQUENT, UTILISATION DE DE CEUX DE PLUS, QUAND DE QUELQU'UN SE ALORS QUAND APRÈS CELA ON IRA, ÊTRE RI DES AUTRES, LE CONQUISTAMIENTO DE DE QUELQU'UN UNIQUEMENT POUR QUE SORTIR DE CETTE CONNAISSANCE TOUT TYPE DE BÉNÉFICES.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Nauka języka