dlaczego warto się uczyć, dotychczasowa edukacja

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o sprawdzenie mojego wypracowanka z j. francuskiego.

Mon éducation a commencé dans le "orteil" de base scolaire. Quand son a terminé est entré de janvier de - le college de Jean Paul II a Lodz. J'ai dépensé 3 mouches la.J'ai bien appris donc est allé polir le lycée dans meme place. Je fréquente la maintenant jusqu'a.
Mon éducation de l'opinion donne beaucoup chacun. Je pense que nécessaire apprendre a soi développent seul et avoir la forme. Grâce a lui est facilement acquérir travail et avoir la bonne pension. Alors nous serons capables de réaliser des reves. Je pense que la connaissance me facilitera acquérir de nouveaux amis.
Avec instruction nous rencontrons chaque jour. Sans lui l'homme saurait conduire la voiture et tirer un profit d'ordinateur. Facilement on conserve porozumie. savoir des langues étranges. Dans le temps d'aujourd'hui l'instruction est tres importante. Sans lui ne donnera pas pour habiter dans le monde d'aujourd'hui.
A czy moglbyś napisać po polsku, co chciałeś napisać? To by trochę ułatwiło.
No ok, jeśli to pomoże:

Moją edukację zacząłem w szkole podstawowej "TOE". Kiedy ją skończyłem poszedłem do gimnazjum Jana Pawła II w Łodzi. Spędziłem tam 3 lata .Uczyłem się dobrze więc poszedłem do liceum w tym samym miejscu. Uczęszczam tam do dziś.
Moim zdaniem edukacja daje każdemu bardzo dużo. Myślę że trzeba się uczyć aby rozwijać siebie samego i mieć wykształcenie. Dzięki temu łatwo zdobyć pracę i mieć dobrą pensję. Wtedy będziemy mogli spełniać marzenia. Myślę że wiedza ułatwi mi zdobywanie nowych przyjaciół. Z nauką spotykamy się każdego dnia. Bez niej człowiek nie umiałby jeździć samochodem i korzystać z komputera. Łatwiej można się porozumieć znając języki obce. W dzisiejszych czasach nauka jest najważniejsza. Bez niej nie da się żyć w dzisiejszym świecie

To jest po Polsku, ale nie musi być słowo w słowo.

« 

Nauka języka