Krótki tekst użytkowy: wiadomosc. Proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
/Polecenie brzmi: Po powrocie z wakacji wysyłasz e-mail do Twojego francuskiego korespondenta (korespondentki), w którym informujesz:
- gdzie spędziłaś wakacje,
- z kim wyjechałaś,
- co było dla Ciebie najciekawsze,
- co Ci się nie podobało.

Napisałam tak jak umiałam, spodziewam się, że będą błędy i to nawet spore, ale będę ogromnie wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, sprawdzenie. Poniżej umieszczam tłumaczenie w razie, gdy moje zdania po francusku okazałyby się niezrozumiałe. Nie wiem też czy w dobrej formie to napisałam. To miałbyc e-mail, więc jeśli niepoprawnie sformuowałam to proszę mnie poinformowac. Dziękuję/


A: [email]
CC: [email]
Objet: Vacances


Bonjour Charles,

au début vous salue cordialement. Récemment, je suis revenu de mon voyage de rêve. Vacances passées à Milan, Italie. Tout simplement tombé amoureux de cette ville!
Je suis parti avec sa famille et à ma grande surprise, elle a été très gentil.
Ont visité des endroits merveilleux, mais le plus intéressant a été d'un stade Giuseppe Meazza. Il est un des plus grands stades dans le monde.
Je n'ai pas aimé une seule chose - Service à l'hôtel Piemonte. Heureusement, bientôt déplacé à l'Hôtel Corte Del Naviglio.
C'est tout ce qu'il.

Attente d'un courriel de votre part,

Marta


/Tłumaczenie/

Czesc Karol,

na początku serdecznie Cię pozdrawiam. Niedawno wróciłam z wycieczki moich marzeń. Wakacje spędziłam w Mediolanie. Po prostu zakochałam się w tym mieście!
Wyjechałam z rodziną i o dziwo, było bardzo miło.
Zwiedziłam wiele wspaniałych miejsc, ale najciekawszy okazał się stadion piłkarski Giuseppe Meazza. Jest jednym z największych stadionów na świecie.
Nie podobała mi się tylko jedna rzecz - obsługa w hotelu Piemonte. Na szczęście szybko przenieśliśmy się do hotelu Corte Del Naviglio.
To już wszystko.

Czekam na e-mail od Ciebie,

Marta
cały temat do usunięcia!
Mam pytanie czy ktoś by mógł mi napisać jak ten tekst się czyta???

J'aime passer leurs vacances sur le sport.
Alors trajet pour aller à vélo, et souvent je vais au lac à la nage.
J'aime passer du temps avec des amis dans les discothèques en plein air.

 »

Pomoc językowa