Opis osoby.

Temat przeniesiony do archwium.
Od razu mówię, że noga ze mnie z francuskiego, ale muszę to umieć, także próbuję coś składać. A może powinnam dodać coś jeszcze, jakieś typowe wyrażenia?, Będę wdzięczna za pomoc.

Ma maman s'appelle Bogumiła. Elle a 42 ans, elle a des cheveux bruns et bouclés, des yeux verts et elle est très jolie. Elle adore jardin. Elle est sage et bonne. Son hobby, c'est le jardin.

Generalnie miało to brzmieć:
Moja mama nazywa się Bogumiła. Ona ma 42 lata, ma brązowe, kręcone włosy, zielone oczy i jest bardzo ładna. Ona uwielbia ogród. Ona jest mądra i dobra. Jej hobby to ogród.
Ma mère/maman s'appelle Bogumiła. Elle a 42ans, elle a les cheveux bruns et bouclés/frisés et les yeux verts. Elle est sage, bonne et très jolie/belle. Elle adore son jardin/travailler dans son jardin/le jardin. Son hobby, c'est justement le jardinage.
Moja mama nazywa się Bogumiła. Ona ma 42 lata, ma brązowe, kręcone włosy i zielone oczy. Jest mądra, dobra i bardzo ładna/piękna. Ona uwielbia swój ogród/zajmować się swoim ogrodem/ogród. Jej hobby to właśnie ogrodnictwo.

Dodałabym jeszcze coś o wzroście, typu czy jest np. wyższa czy niższa od Ciebie.. ale generalnie ok.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe