Plany na przyszłość (ważne) proszę o pomoc

Temat przeniesiony do archwium.
Plany na przyszłość - Francuski

!! BARDZO Przepraszam za to że umieszczam 2 razy ten temat w dwóch katalogach (już umieściłem w "brak wkładu własnego", ale jest to szalenie ważna praca i chciałem żeby więcej forumowiczów przeczytało temat, jeszcze raz przepraszam i licze na zrozumienie. !!

Witam, potrzebuję jakiegoś opisu moich moich planów na przyszłość w
języku francuskim, ten krótki opis powinien mieć około 100 słów, jestem słaby z francuskiego i nie mogę polegnąć, Mam nadzieje,że znajdą się tutaj życzliwi, pomocni ludzie, którzy zechcą podzielić się swoja wiedzą..
Bardzo proszę o pomoc, oto mój opis po polsku:

Mam na imie Maciek i po szkole średniej i pomyślnie zdanej maturze mam zamiar uczyć sie w państwowej akademii wychowania fizycznego w Gdańsku. Szkoła ta trwa 5 lat po tym czasie chcialbym podjąć praktyki w ośrodkach sportowych i turystycznych. Staż trwałby 5 lat i po tym czasie zamierzam wyjechać za granice naprzykład do Finlandii lub do anglii, ponieważ w tych krajach zarobki i możliwości rozwoju kariery zawodowej są dużo lepsze niż w polsce.
W planach mam również założenie rodziny, kupno domu, samochodu oraz chciałbym również rozwijać swoje zainteresowania jakimi jest uprawianie sportów ekstremalnych i rysunek artystyczny.
Oto moje plany na przyszłośc. Mam dużą nadzieje ze wszystkie moje marzenia sie spelnia i bede żył realizując się zarówno w życiu prywatnym jak i karierze zawodowej..

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia