krótki tekst

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo bym byla wdziecza za pomoc w przetlumaczeniu tego teksciku :
Trudno jest jeednoznacznie stwierdzic czy rozwoj technologii jest dobry czy zly dla swiata i ludzi . Zapewne technika pomaga w zyciu i znacznie i je ulatwia . Np wynalezienie papieru, druku , telefonu , samochodu , radia a nawet komputera ulatwilo porozumiewanie sie miedzy soba , komunikacje , zdobywac informacje bez wychodzenia z domu. Wplynelo to takze na rozwoj kultury , sztuki , fimlu . Jednakze rozwoj technologii niesie tez zagrozenie dla zycia . Np bobmby atomowe , rakiety wojskowe , bron jadrowa , powoduja znoszczenie i strach . Tak wiec rozwoj technologii jest zarowno szansa jak i zagrozeniem .


Z góry dziękuję ;**
Prosze potrzebuję to na jutro :(
Pomocy ! ;(
A mi nikt nie chce pomóc ;/
"Ore et labore", ale głównie labore. Niestety ja wyczerpałam limit dobrych uczynków na dziś. No chyba żebyś trochę pracy włożyła sama. Wtedy ktoś Ci na pewno pomoże.
On ne peut pas dire résolument si le développement de technologies est bon pour le monde ou non. Il est évident que la technique est utile et facilite la vie. Par exemple la découverte du papier, de l'imprimerie, du téléphon, de l'automobile, de la radio et même de l'ordinateur a facilité la communication et la possibilité d"obtenir les informations sans sortir de chez soi.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka