Czy ktoś wie gdzie szukać wzorów tłumaczeń.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich, proszę o pomoc w znalezieniu strony internetowej ze wzorami tłumaczeń na język francuski, konkretnie chodzi mi zaświadczenie prowadzenia działalności gospodarczej. Mój francuski jest średni:) i bardzo by mi się przydała taka pomoc. Merci d`avance:)
PROSZĘ niech mi ktoś pomoże to dla mnie bardzo ważne.
Moze i takie przyklady istnieja gdzies w internecie ale chyba bedzie ciezko znalezc cos takiego ? A nie lepiej przetlumaczyc to po prostu ? Jesli chcesz to pomoge w przetlumaczeniu.
[email]

zobacz, moze to Ci sie przyda (tabela str.4)
Hej:) w takim razie fajnie, że jest jeszcze ktoś kto potrafi bezinteresownie zaproponować swoją pomoc. W sumie to nie takie trudne do przetłumaczenia - chyba:)a przy okazji dobre ćwiczenie językowe. Na początek tylko dwa skromne pytania jak nazwać nr NIP i nr PKD (z tego co wiem, nr PKD obowiązują w całej Unii, więc pewnie mają jakąś nazwę własną we Francji). Pozdrawiam.
Na pewno się przyda:) Merci bien.
NIP to będzie "Numero d'Identification Fiscale" a PKD to "Classification Polonaise des Activités" (tego drugiego chyba lepiej nie zastępować francuskim odpowiednikiem bo we Francji ta klasyfikacja chyba trochę inaczej wygląda)

takie terminy znajdziesz na stronie Ambasady Polskiej http://www.eco.amb-pologne.fr/creation.htm
dzięki:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Egzaminy