pare zdan na temat przyszlosci

Temat przeniesiony do archwium.
Drogi truscie mozgow zwracam sie do was z prosba bynajmniej nie z powodu lenistwa ale nieumiejetnosci. Francuski delikatnie mowiac nigdy nie byl mi bliski. Teraz jestem zagrozony z tego przedmiotu i musze zaliczyc semestr (klasa maturalna).

Prosze o najprostsza dla was pomoc- do 9 zdan na temat mojej przyszlosci (w kontekscie; jestem uczniem klasy maturalnej. chcialbym studiowac psychologie (lub jakis inny kierunek humanistyczny). studia te bylyby dzienne lub zaoczne trwaly tyle a tyle lat. chcialbym znalesc prace w zawodzie).

Zdaje jutro, bede do bladego switu czekac na pomoc. Desperat ze mnie. PROSZE. DZIEKUJE
Je voudrais étudier la psychologie à l'université après mon bac. Ces études dureront cinq ans. Avec cette formation je pourrai travailler à l'école ou à l'hôpital. J'aimerais étudier cette faculté parce que j'aime aider les autres. Je pense que ce travail sera idéal pour moi. Le travail comme un psychologue satisfera à tous mes désirs. / Chciałbym studiować psychologię na uniwersytecie po mojej maturze. Te studia trwałyby 5 lat. Z takim wykształceniem mógłbym pracować w szkole lub w szpitalu. Chciałbym studiować ten kierunek ponieważ lubię pomagać innym. Myślę, że ta praca byłaby idealna dla mnie. Praca w charakterze psychologa spełniłaby moje marzenia/pragnienia.

Mam nadzieję, że to Ci coś pomoże :)
pomoze!:) dzieki Ci bardzo mila bezinteresowna dziewczyno:)
Je ne sais pas si c'est aider notre ami en lui faisant ses devoirs!
Il aura sûrement une bonne note mais quand il faudra parler, ce sera une autre affaire.
Dommage.

 »

Brak wkładu własnego