opis osoby

Temat przeniesiony do archwium.
Mam prosbe.nie uczę sie francuskiego a ten tekst potrzebny mi do prezentacji na angielski pomożcie!!
Osoba którą chce opisac to moja koleżanka Sylwia.znamy się bardzo długo i razem chodziłyśmy do szkoły. Jest ona szczupłą i niska osobą. Jej twarz jest regularna i ładna. Sylwia ma duze brązowe oczy i długie czarne i proste włosy. Ma ona wysokie czoło i mały nos. ubiera sie modnie.z charakteru jest sympatyczna, przyjazna i miła dlatego ma wielu znajomych.zawsze mozna na niej polegać. jej wadą jest to ze czasami sie spóźnia. Jej hobby to oglądanie filmów i słuchanie muzyki.Razem chodzimy do kina i na dyskoteki i zawsze dobrze sie bawimy.
Je voudrais vous décrire ma copine Sylvie.Nous nous connaissons longtemps (nous allions à l'école ensemble).C'est une personne mince et petite.Son visage est beau et régulier.Sylvie a les grands yeux marrons et les cheveux longues.Son front est haut est son nez petit.Elle s'habille chic. De caractère elle est sympathique, amicale et gentille donc elle a beaucoup d'amis.On peut compte sur elle toujours.Parfois elle est en retard - c'est son défaut.Elle aime regarder lesfilms et écouter la musique.Nous allons au cinéma et à la discothèque et nous nous amusons formidable ensemble.

Nie jestem całkiem pewna poprawności tego tłumaczenia ale mam nadzieję że sie przyda...Niestety niektórych zwrotów nie dało sie dosłownie przetłumaczyć

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie