Proszę pomóżcie mi :)

Temat przeniesiony do archwium.
Niestety jestem osobą, która nie radzi sobie z francuskim. Dlatego proszę Was o pomoc w przetłumaczeniu na język francuski tych dwóch dialogów. Postaram się aby były niedługie. Z góry dziękuję :*

Dialog 1.
Ja: Przepraszam Panią jak mogę dojść do najbliższej poczty?
Pani: Musisz iść w lewo, na skrzyżowaniu pójść prosto, aż do przystanku autobusowego. Wsiąść w linie numer 3 i podjechać dwa przystanki. A potem zaraz po prawej stronie jest poczta
Ja: Dziękuję

- Dialog 2 Biuro podróży
- Dzień dobry
- Dzień dobry w czym mogę pomóc?
- Jakie są oferty dobrych hoteli w Paryżu?
- Najbardziej polecamy hotel zaraz koło sławnej wieży EIFFELA
- Ile kosztuje wynajem pokoju dwu osobowego?
- ...(tutaj będzie cena)
- Jakie są zabytki ?
- Oczywiście wieża Eiffela, Panteon, Katedra Notre-Dame, Kościół św. Magdaleny (tutaj daje stronkę z której brałam jakieś zabytki może się przyda: http://www.paryz.pl/index.php?n=04&p=09 )
- To proszę rezerwacje na dwa tygodnie
- Proszę bardzo
- Dziękuje i dowidzenia
- Miłego dnia
1.
- Excusez-moi madame, comment je peux gagner a poste le plus proche?
- Tu dois aller a gauche, a carrefour aller tout droit jusqu'a le arret. Prends-tu le trolley numero 3 et vas-tu deux arretes. Apres, a droite il ya poste.
- Merci
il y a le poste. *
Oj, mart, są tu błędy! ...Kto poprawi? Te zdania nie sa po prostu po francusku...
Dialogue 1
Moi: Exusez-moi Madame, comment se rendre à la poste la plus proche ?
Une dame: Tu dois tourner à gauche, après au carrefour tout droit et aller jusqu’à l’arret de bus. Prends la ligne numéro 3 et tu descends à deuxième arret plus loin. Et là, a droite il y aura la poste.
Moi: Merci Madame, bonne journée et au revoir.
Une dame: de rien, au revoir. ( de rien - nie ma za co )

Dialogue 2
AGENCE TOURISTIQUE

- Bonjour
- Bonjour, comment puis-je vous aider ?
- Pouvez-vous me conseiller un bon hôtel à Paris ?
- Je vous conseille un qui se trouve à côté de la fameuse Tour Eiffel.
- Combien coûte une chambre pour deux personnes ?
- 50 € la journée
- Et quels monuments me conseillez – vous de voir ?
- La Tour Eiffel bien sûr, Panthéon, Cathédrale Notre Dame, l’église Saint-Marie-Madelaine et beaucoup d’autres.
-Excellent, je voudrais faire une réservation pour deux personnes et pour deux semaines.
-Bien sûr Monsieur
-Merci et au revoir
-Bonne journée
Dziękuję :) A jeśli nie będzie to dla was jeszcze problem moglibyście napisać mi wymowe ?? Jeszcze raz dziękuje :)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa