POMOCY!!

Temat przeniesiony do archwium.
Blagam o przetlumaczenie ponizszego tekstu... Nie musi byc znakomicie, poniewaz moj poziom francuskiego jest slaby.

Byłam na wakacjach w Stanach Zjednoczonych przez 6 tygodni. Mieszkałam w miejscowości Lawrenceville w New Jersey. Widziałam Nowy Jork, Statuę Wolnosci, Waszyngton, Filadelfię, Atlantic City. Kąpałam się w oceanie atlantyckim. Cały czas było bardzo gorąco. Wakacje bardzo mi się podobały. Chciałabym pojechać tam jeszcze raz
J'ai passé mes vacances de six semaines aux Êtas Uni .J'ai habitais à Lawrenceville w New Jersey.J'ai visité New York.J'ai vu la statue de la Liberté, j'ai visité Washington,Philadelphia, Atlantic City. J'ai nageais dans L'océan Atlantique car il faisais chaud . J'ai passé les vacances de rêve j'aimerais y retourner un jour .
bardzo dziękuję :))
Albo passe compose, albo imparfait...

J'ai passé mes vacances de six semaines aux éTATS-UNIS. J'habitais à Lawrenceville w New Jersey. J'ai visité New York, Washington, Philadelphia et Atlantic City. J'ai vu la Statue de la Liberté. J'ai nagé dans L'océan Atlantique car il faisais chaud . J'ai passé DES vacances de rêve. J'aimerais y retourner un jour. :)
oczywiście à New Jersey i il faisait chaud :P
dzięki wielkie uratowaliście mi życie :))
alez ja robie bledy cale szczescie ze poprawilyscie dziekuje i ja
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie