prosze o przetłumaczenie krotkiej wiadomosci

Temat przeniesiony do archwium.
czy pomoze mi ktos przetłumaczyc krotka wiadomosci po francusku?


slt moi je vai bien osi je travail au bar et apre a la discoteque et non je veu pa de fecebouk et bien sur que je me rapel de toi tu joue au foot c super j adore j espere te revoir un jour gro bisou nina
Cześć, ja też mam się dobrze, pracuje w barze, a potem chodzę na dyskoteki. Nie nie chcę (mieć) facebooka. Oczywiście, że Cie pamiętam, grasz w piłkę nożna,super, uwielbiam to. Mam nadzieje, że kiedyś się spotkamy. Buziaki, Nina
dziekuje bardzo za przetlumaczenie :)
dziekuje za pomoc ,bylem na wakacjach i poznalem bardzo mila Francuzke ale mielismy problem z jezykiem :)nie moglismy sie dogadac wymienilismy sie email i napisalem kilka wiadomosci ciezko jest ale przez tlumacze internetowe udaje mi sie uzloyc poprawnie zdania ale jesli chodzi o odczytanie to juz jest problem:) mam takie pytanie czy jak dostane kolejne wiadomosci czy to nie bedzie problem jak wysle Cie do przetlumaczenia :)?

Nie ma za co. na pewno pomogę, ja albo ktoś inny. A tak swoją drogą żaden translator Ci tego poprawnie na polski nie przetłumaczy, ponieważ Twoja znajoma w dużej części pisze fonetycznie/ potocznie i trzeba trochę znać francuski, żeby się domyślić co autor miał na myśli :) Pozdrawiam i zachęcam do nauki francuskiego skoro motywacja już jest :)
no wlasnie probowalem przetlumaczyc i nic z tego nie wychodzilo ,dobrze ze znalazlem ta strone bo nie wiem co b zrobil :)a co do jezyka francuskiego to w podstawowce mialem ten jezyk ale ciezko mi bylo sie uczyc i nic z tego nie umiem a przydalby sie teraz :)jezyk jest bardzo ladny i chyba zaczne sie uczyc . Pozdrawiam
Bardzo się cieszę, że masz takie postanowienie. Skoro inni się nauczyli, Ty też dasz rade. Trzeba tylko chcieć. No i masz już jakieś podstawy, będzie łatwiej.
Pozdrawiam również:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie