Odpowiedzi na pytania dotyczące ubioru.

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo prosze o przetłumaczenie tych zdań na język francuski. Ja niestety nie dam rady.
-> Faites-vous attention aux vetements que vous portez?
- Tak, zwracam na to uwage. Moje ubrania zawsze sa dobrze dobrane. Lubie komponować(dobierac) swoje ubrania zgodnie z obecna moda i w takich kolorach jakie mi sie podobaja. Czasami nawet lacze ze soba rozne stylistyki.

-> Quels vetements portez-vous en general?
- Zazwyczaj nosze jeansy, bluzke w ciemnym kolorze,bluze oraz trampki. Lubie czuć sie wygodnie.

-> Achetez-vous vos vetements seul(e)?
- Kupuję ubrania w spokoju. Zawsze wiem co mam kupić i ile mam pieniedzy. Czasami zdarza sie ze kupie wiecej ubran poniewaz sa przeceny.

-> Lisez-vous des magazines de mode? Pourquoi?
- Bardzo rzadko czytam magazyny mody, poniewaz mam wlasny styl. Lubie wygladac wyjatkowo i inaczej od innych. Wiem, że jestem w stanie stworzyć nowy niepowtarzalny styl mody.

-> Pourvousles vetements donnent-ils des informations sur la personnalite?
- Tak, uwazam że ubrania świadcza o naszej osobowowsci. Jest to prosty sposób na poznanie kogoś. Im dziwniejsze ubranie tym większa pewnosc siebie.

-> Aimez-vous la mode des tatouages et des piercings?
Jest to dla mnie obojetne. Nie podoba mi sie jak ktos ma duzo kolczykow lub tatuazy. Uwazam ze czlowiek jest ladny bez tych rzeczy. Lubie u ludzi naturalnosc.

Bardzo mi zalezy na poprawnosci i prosto zbudowanych zdaniach ;) Z góry dziękuję za pomoc!
Czy naprawde nikt nie moze pomoc? :(( to jest bardzo wazne.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia