Proszę o przetłumaczenie krótkiego tekstu :)

Temat przeniesiony do archwium.
Obraz "Słoneczniki" jest najbardziej znanym dziełem holenderskiego malarza -Vincenta van Gogha. Namalowany został w sierpniu 1888roku na południu Francji. Jest częścią serii obrazów zawierających motyw słoneczników.
Obraz ten przedstawia dwanaście słoneczników w wazonie na tle błękitnej ściany. Pojemnik z kwiatami stoi na stole w samym centrum dzieła. Słoneczniki mają powykręcane łodygi. Są złożone w bukiet. W całym obrazie przeważają barwy ciepłe. Szczególnie dużo jest odcieni żółci. Vincent van Gogh w tym obrazie zastosował technike malarską, która polega na nakładaniu na siebie farby.
Moim zdaniem jest to jedno z najpiękniejszych dzieł, jakie kiedykolwiek powstało. Uważam tak, ponieważ nie znalazłam w tym obrazie ani trochę chłodu. Patrząc na "Słoneczniki" przypomina mi się lato, gwar, zabawa i tętniące życie.
wkład własny?
Co do wkładu własnego się zgadzam. Kto mówi, że masz dokładnie przetłumaczyć ten tekst? Może przetłumacz go tak, jak potrafisz, jakoś prościej poukładaj zdania, ale na swoim poziomie? Pozdrawiam

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia