Listening z automatyczną sekretarką

Temat przeniesiony do archwium.
Słuchajcie mam taki praktyczny problem. Muszę zarejestrować swój polski numer telefonu we francuskim banku. Niestety nie mogę sobie poradzić z automatyczną sekretarką (strasznie jak dla mnie szybko mówi) która wymienia funkcje po wyborze każdego z klawiszy. Jakby ktoś mógł mi przetłumaczyć trzydziesto sekundowe audio byłbym super wdzięczny. Link do audio poniżej

https://dl.dropbox.com/u/8[tel]/1.wma
Ten serwis jest po to, żeby prowadzić, założyć konto telefoniczne w celu waszych operacji dot. bezpieczeństwa w internecie. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś numeru telefonu, wciśnij 1, a żeby sprawdzić zarejestrowany (chyba!) 2, 4 żeby usunąć numer telefonu zarajestrowany, żeby posłuchać jeszcze raz, gwiazdka.
Niech ktoś pomoże z wciskaniem trójki, bo nie słyszę czasownika, chyba może chodzić o jakąś modyfikację, zmianę tego numeru i ostatnim zdaniem.
edytowany przez symbolic1: 03 kwi 2013
3 pour modifier
À tout moment appuyez sur la touche dièse, pour obtenir de l'aide.
dièse - krzyżyk, przez niektórych zwany... płotkiem!
Witam ponownie, dalej mam problem. W następnym kroku mam podać numer komórki więc wklepuję 48... i dalej numer ale nie przechodzi. Czy moglibyście mi przesłuchać co sekretarka mówi? Czy rzeczywiście chodzi o numer komórkowy? Link do pliku mp3: https://dl.dropboxusercontent.com/u/8[tel]/wyb%C3%B3r%20numeru.wma
na końcu numeru musisz wcisnąć krzyżyk
Wcisnąłem krzyżyk i znowu jest komunikat. Nie wiem czy już mój numer jest zarejestrowany czy muszę coś jeszcze zrobić i co?

Poniżej kilkusekundowy komunikat.
https://dl.dropboxusercontent.com/u/8[tel]/3.wma
Temat przeniesiony do archwium.