Kilka słów o sobie.

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Objecałem przetłumaczyć dziewczynie zadanie na francuski. Niestety jest to moja pierwsza styczność z tym językiem i licznę na waszą pomoc. Zadanie muszę jej oddać najpóźniej jutro rano :) Tłumaczyłem translatorem ale efekty pewnie są takie same jak z językiem angielskim :)

Mon nom est Ania. Je suis âgé de 21 ans. Il a étudié à l'Université de Rzeszów. Je vis avec mes parents dans un petit village à quelques kilomètres de Rzeszów. J'ai trois frères et une sœur. J'aime les animaux, j'ai des chats et des chiens. J'aime la danse et la musique. Quand j'ai du temps libre je passer du temps avec son petit ami et les amis. Je vais au club pour un concert ou un film. Ses amis disent que je suis toujours souriant et toujours je atteindre votre objectif.

Mam na imię Ania. Mam 21 lat. Studiuje na Uniwersytecie Rzeszowskim. Mieszkam z rodzicami w małej wiosce kilka kilometrów od Rzeszowa. Mam trzech braci i jedną siostrę. Bardzo lubię zwierzęta mam kilka kotów i psów. Bardzo lubię taniec i muzykę. Gdy mam wolną chwilę spędzam czas ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi. Lubię iść do klubu na koncert lub do kina. Znajomi mówią że zawsze jestem uśmiechnięta i zawsze osiągam swój cel.

Zgóry dziękuje wszytskiem za pomoc
To po co objecujesz(sic.) skoro nie potrafisz tego zrobić?

« 

Kultura i obyczaje

 »

Życie, praca, nauka