Passe composse WAKACJE

Temat przeniesiony do archwium.
Proszę o pomoc napisania tego w języku francuski!!! muszę to napisać na zaliczenie....
Najlepsze wakacje spędziłam z rodzicami i siostrą nad morzem bałtyckim. Codziennie chodziliśmy na plażę. Opalaliśmy się i pływaliśmy w morzu. Pogoda była kapryśna ale przeważnie słoneczna. Wieczorami chodziliśmy po promenadzie. Było na nich pełno ludzi i wiele małych sklepików. Każdy z nas mógł znaleźć tam coś dla siebie. Kupowaliśmy również pamiątki. Było świetnie. Kolejne dni wakacji spędziłam z przyjaciółmi w polskich górach. Wyszliśmy na Gubałówkę, zwiedziliśmy morskie oko i inne znane atrakcje w Zakopanym. Mieszkaliśmy w drewnianym, przytulnym domku z dużą ilością pokoi. Wieczory spędzaliśmy nad ogniskiem i dyskotekach. Po powrocie wyjechałam do rodziny we Wrocławiu. Spotkałam się z przyjaciółmi. Wybrałam się na zakupy z ciocią i kuzynem. Chodziłam do kina, na kręgle, basen i miło spędzałam czas.
Możecie zmienić jakieś poszczególne zdania czy słówka no synonim tylko żeby to miało sens. Bardzo proszę o pomoc!!!!!

« 

Pomoc językowa