conseillez-moi

Temat przeniesiony do archwium.
otoz chcialem zapytac wyksztalcone i doswiadczone grono czytelnikow tejze strony w jaki sposob moge polepszyc proces mojego nauczania jezyka francuskiego. czyli mowiac inaczej prosze was o rade. mowicie jak mam sie uczyc franca efektywniej, bo chociaz nie idzie zle to jednak wciaz czuje niedosyt.
czekam i czekam na odpowiedz.... huhu
czekam i czekam na odpowiedz.... huhu
ważny jest kontakt a językiem
nie wystarczy 2 razy w tyg. siąść i pouczyć się
codziennie zaglądaj i ucz sie słówek:)
a najlepiej znajdź kogoś z kim będziesz mógł porozmawiać po francusku
powodzenia w nauce tego pięknego języka
Najlepiej oglądać telewizję francuską (codziennie-nawet, gdy mało się rozumie).Możesz kupować fr. gazety(lub wchodzic na ich strony w necie np. www.le monde.fr) i tłumaczyć słówka.A jeszcze lepiej wyjechać do Francji;-)
wielkie dziekie, na pewno sie przydadza :)
mi się udało.. byłam w Paryżu:-) Od razu się buzia otwiera.. niestety mimo wszystko częściej po angielsku...
hyhyhy rozumiem cie. zawsze niestety bezpieczniej po angielsku. ale z drugiej strony to slyszalem, ze ci mowiacy po francusku to rzadko znaja angielski, prawda to?
Nie.We Francji duzo osob mowi po angielsku, ale zadko to pokazuja, bo wola mowic po francusku. Oni sa zakochani w swoim jezyku i lubia ludzi ktorzy mowia po francusku.
ahas, pewnie masz racje. bo zawsze mi sie kojarzylo, ze te kraje romanskie to kiepsko stoja z angielszczyzna, w przeciwienstwie do tych germanskich, gdzie po 80% ludzi gada po angielsku. a teraz z innej beczki: skoro francuzi bardziej lubia tych co gadaja juz po francusku to jak reguja na polskie "ę"? bo nie wiem jak w waszym otoczeniu ale w moim nauczyciel i uczniowie mowia typowe polskie ę, na szczescie nie ja hyhy, bo moje poczatki byly samodzielne i powtarzajac po francuzach w tv, nauczylem sie lepiej. wiec co, zloszczal sie, smieja czy poprawiaja?
no odpowie ktos czy nie? herbata mi wystygnie....
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Szkoły językowe