Pomocy !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Mam napisać opis jakiegoś wydarzenia po francusku, a ja ni w ząb nawet niewiem jak zacząć :( Mogłby mi ktoś pomóc? Błagam przetłumaczcie mi to na francuski : "Podzczas moich wakacji z przyjaciółmi, przeżyliśmy wspaniałą przygodę. Gdy wieczorem spacerowaliśmy po lesie , zgubiliśmy nasz szlak. Było już ciemno, i chłód dawał nam o sobie znać ,chcieliśmy być już w domu, ale niewiedzieliśmy jak tam dojść. Błąkaliśmy się już z 2 godziny, gdy nagle usłyszeliśmy za sobą jakieś kroki. Zamarliśmy, oczekując że zaraz coś lub ktoś na nas wyskoczy , kroki stawały się coraz głośniejsze, aż wreszcie... zobaczyliśmy naszego gospodarza. Powiedział nam że zaczął się już martwić że niewracamy więc poszedł, nas poszukać. Naszczęście wszystko dobrze się skończyło "
Jeżeli ktoś by mi to przetłumaczył na francuski to będę go wielbić pod niebiosy :) Z góry dzięki
Pendant les vacances, avec des amis nous avons vécu une magnifique aventure.
Alors qu'au cours de la soirée nous nous promenions dans le bois, nous nous sommes perdus. Il faisait déjà sombre, et la fraîcheur nous incitait à retrouver notre chemin.Nous aurions voulu être déjà à la maison, mais nous ne savions pas comment y arriver.
Nous errions déjà depuis 2 heures, quand, tout à coup, nous avons entendu, derrière nous, un bruit de pas. Nous étions terrorisés. Nous nous attendions à tout moment à ce que quelque chose ou quelqu'un nous saute dessus. Le bruit des pas devenait de plus en plus intense, jusqu'à ce que... nous vissions notre fermier.
Il nous a dit qu'il commençait à s'inquiéter en ne nous voyant pas revenir. Aussi, il est parti à notre recherche.
Par bonheur, tout s'est bien terminé

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa