pomocy to dla was pestka!!!

Temat przeniesiony do archwium.
prosze pomocy mam faceta z francji a ja niestety nie bardzo jeszcze mówie w tym jezyku :( mam nadzieje ze ktos sie tego podejmie ...

czesc mój przystojniaku mam nadzieje ze spales dobrze... ja cała noc sniłam tylko o tobie ;) wiesz ze chce byc tylko z toba.. pamietaj kochanie ze ktos w polsce czeka i mysli tylko o tobie...dla mnie jestes bardzo droga i wazna osoba pamietaj o tym kazdego ranka kiedy bedziesz otwieral swoje piekne czarne oczy:)... i pomysl o tym ze dla swojej dziewczyny jestes bardzo wazna i wyjatkowa osoba..dla ciebi moge zrobic wiele.. wiem ze nam sie uda !!!i nie długo bedziemy razem na dłuzej :*
kocham cie
salut beauté, j'espere que t'as bien dormi; j'ai reve de toi toute la nuit; tu sais que je ne veux etre qu'avec toi. N'oublie pas mon cheri qu'il y a quelqu'un en Pologne qui t'attend & pense qu'a toi. Tu es tres important dans ma vie; pense-y tous les matins quand tu ouvriras tes beaux yeux noir:) Pour ta petite copine t'es unique! Pour toi je peux faire bcp de choses... Je sais qu'on reussira. Bientot on sera ensemble
j't'aime

courage, parfois c'est assez complique de se faire comprendre
A+
dziekuje bardzo !!!!!!!!!!! ale co znaczy to ostatnie zdanie ?? po j t"aime
ajj; przepraszam cie; oznacza to tylko, ze zycze ci powodzenia (odwagi), bo czesto zdarza sie nie zawsze dobrze sie zrozumiec (z Francuzami)
Trzymaj sie
Dzięki :)))))))) na prawdę dzieki za przetłumaczenie i za to że życzysz mi powodzenia...!!!!!!!!!! :) ja tobie tez zycze powodzwnia .... jesli masz faceta.... no a jesli nie to powodzenia w jego odnalezieniu;)