bardzo prosze potrzebuje na jutro opis mieszkania!

Temat przeniesiony do archwium.
Moje mieszkanie jest małe.W duzym pokoju po prawej stronie sa meble a obok na stoliczku stoi telewizor. Na srodku pokoju stoi stół a obok niego łózko. Pokoj ozdabiaja kwiaty. Moja kuchnia jest mała.Po prawej stronie stoi lodówka i gazówka. Pod sciana stoja meble. Kuchnia ma kolor zielony. Obok kuchni jest łazienka. Po prawej stronie jest pralka i wanna. Po lewej stronie wisi lusto i półka. A pod sciana stoi toaleta.Moj pokoj jest nieduzy. Po prawej stronie stoi biurko i łóżko.Na stoliczku pod oknem stoi telewizor. Po lewej stronie są meble.Pokoj ma kolor niebieski.
Sory, ale moze Klaudia sama sprobujesz?? W ostatnim czasie na tym forum było kilka takich zadan (wiem, bo niektóre sama pisałam) Moze zerkniesz, podstawisz cos, zmienisz, bo słownictwo i konstrukcje sa ciagle takie same.
Bon courage!
kurcze tylko ze ja i tak zupelnie nic nie kapuje!!!!i nie zdąże napisać tego bo mi to zajmie duzo czasu :(:(:( a jest juz pozno!! wiec jak naprawde ktos moze to bardzo prosze pomozcie mi!!!!!!!!:(:(:(
nie chcę być nieuprzejma ale weług mnie twoje stwierdzenie-"nie napiszę tego bo zajmie to dużo czasu" zniechęca wszystkich do napisania twego wypracowania...sama czasami proszę o pomoc -sama czasami pomagam ale nigdy nie proszę nikogo aby napisał mi wypracowanie bo mi się nie chce-bo twoją postawę właśnie w ten sposób odbieram-nie jest jeszcze tak pózno więc zabieraj się do pracy,przetłumacz chociaż mały fragment a na pewno albo ja albo ktoś inny ci pomoże...
Już piszesz ze nic nie kapujesz, a zeby opisac pokoj, majac sporo przykladow, nie trzeba umiec za wiele. Czas zabrac sie do pracy, bo inaczej zginiesz od wlasnej broni. Jesli chcesz sie czego nauczyc lub przynajmniej zdac do nastepnej klasy, to przestan marudzic i marnowac czas na czekanie az ktos Ci to napisze, a przynajmniej postaraj sie cos sama napisac. I pamietaj, ze nie myli sie tylko ten, kto nic nie robi. Serdecznie pozdrawiam i powodzenia życze.
"zajmie dużo czasu"? a ty myślisz że komuś to nie zabiera czasu? nic z tego nie rozumiem,
przepraszam bo źle sie wyrazilam a naprawde nie chcialam zeby to tak zabrzmialo. Naprawde przepraszam jesli kogos urazilam. Jakos napisalam ten opis mieszkania ale nie wiem czy dobrze. Dzisiaj oddam ta prace i zobaczymy co bedzie:P hehe pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz przepraszam!!!!!
jesli ma ktoś opis mieszkania to bardzo prosze wyślijcie mi go potrzebuje tego na jutro proszeee... [email]
jak bys miala ten opis to wez mi tez przeslij cyber_laska @tlen.pl
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe