Bardzo prosze o pomoc w tym zadaniu

Temat przeniesiony do archwium.
Witam
Na poniedziałek musze oddać mojej nauczycielce z Francuskiego zadania na temat "Opis Pogody". Jako że jestem nie za dobry z francuskiego dlatego prosze was o pomoc. Mi takie zadanie by zajęło cały weekend, a i tak bym sie nie spodziewał dobrych efektów. Dla takich "francuzów" jak wy takie zadańko przypuszczam że to pestka :). Nie musi być długie, chociaz dobrze by było gdyby miało około 1 strony. Z góry dziękuje za waszą pomoc.
Pozdrawiam
Oj, nie chce byc nieuprzejma, ale takie zadanie na 1 strone to nie jest takie znów krotkie. A jak widze sam sie nawet nie starasz tego napisac. Pomysl ze kazdy musi na to chwile poswiecic. A dlaczego to inni maja sie starac za Ciebie?? Nie podałes nawet wersji polskiej. Moze jednak to tej swojej pracy dorzucisz cos swojego??
Pozdrawiam, i nie dobieraj tego jako złosliwa uwage.
Witam
Mój bład przepraszam i wcale nie odebrałem tego jako złośliwość
A więc te zdańka po polsku:
Rano

Rano bedzie wietrznie, możliwe chwilowe opady deszczu z przejaśnieniami. temperatura nie bedzie przekraczać 14*C, ciśnienie będzie wynosiło 988 Hpa.

Południe

Niebo bedzie bezchmurne. Słońce będzie świecić bardzo intensywnie. Temperatura na całym obszarze Polskie będzie sie wachać między 18-22*C.
Wzrośnie ciśnienie do 992 hpa.

Wieczór

Możliwe przelotne opady deszczu, mgła może dosiegnąć krańce Polski.
Zachodnia cześć Polski w obszarze wyżów, pozostała częsć po wpływem układów niżowych. Temp miedzy 14-18*C.

Nie wiem czy te zdania nie są za trudne..
Jak są za trudno to nie mam nic przeciwko jesli je ktoś zmodifikuje.
Z góry dziekuje za wszelką pomoc
Pozdawiam

« 

Pomoc językowa

 »

Studia językowe