Czy ktoś mógłby mi to przetłumaczyć??:)

Temat przeniesiony do archwium.
Cześć. Czy ktoś mógłby mi przetłuamczyć to krótkie wypracowanko na język francuski??

"Moja rodzina jest liczna. Mieszkam z matką i ojcem. Mam starszą siostre i dwóch również starszych braci. Moja siostra Agnieszka ma męża i dwoje dizeci: chłopca i dziewczynkę. Patryk chodzi już do szkoły. Młodszy z braci MIchał ożenił się ze strasza o dwa lata kobietą i mają również dwójke dzieci. Drugi brat Mikołaj ma żonę w swoim wieku, lecz nie mają jeszcze dzieci. Wszycy zamieszkali w pobliżu naszego domu. Mam też cztery babcie, ale żadnego dziadka. Mam dwuch wujków i dwie ciocie ze strony mamy oraz cztery ciocie i czterech wujkow ze strony taty. To jeszcze nie wszyscy, ale całej rodziny nie jestem w stanie zliczyć.

Moja mama ma 50 lat, jest farbowaną szatynką i pracuje w biurze. Jest troche przy kości i dobrze gotuje. Tata ma 52 lata i nie pracuje, ale pomaga nam w domu. Siostra ma 28 lat, ma dlugie kręcone kasztanowe włosy. Pracuje jako sekretarka. Mikołaj ma 26 lat i ostatnio przybiera na wadze, bo żona mu dobrze gotuje ;] Pracuje jako informatyk. Michał ma 23 lata, jest chudy i wysoki. Pracuje w firmie swojego kolegi."

no może jednak nie takie krótkie :| ehhh byłabym wdzięczna gdyby ktoś na to spojrzał :)
aha jeśłi juz ktoś by się podjoł przetłumaczenia tego, to prosiłabym tak na względnie prosty język :D

z góry dzienx
czesc,
czy ktos juz ci moze pomogl?
zasadniczo powinnaś przetłumaczyć to sobie SAMA - na tym nauka polega, w końcu CIEBIE ocenią za to w szkole :) A gdy juz będziesz miała gotowy tekst po francusku, możesz poprosić kogoś o sprawdzenie, czy jest dobrze.

i tak chwała ci za to, że nie napisałaś "muszę to mieć na jutro!"

powodzenia w tłumaczeniu
nie nie pomógł
aha spoko, widze że nikt mi nie pomoże :| trudno, zawsze musze trafic na takich ludzi :| zawsze musze se radzic sama, trudno, powodzenia wam ludize
6657001 - to nr mojego gg, nie mam teraz czasu, odezwij sie to Ci pomoge pa
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa