Proszę bardzo o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
1.Mieszkam w Dąbrowie

2.Dąbrowa jest dużym miastem,gdzie znajduje się wiele ciekawych zabytków między innymi takie jak:Muzeum Miejskie "Sztygarka" i Pałac Kultury, gdzie odbywają się różne imprezy okolicznościowe i rozrywkowe.

3.Swój wolny czas można spędzać w Dąbrowie na wiele sposobów np. w parku wodnym "Nemo", można iść na rodzinny spacer do Parku Zielona gdzie czasami odbywają się różne koncerty lub nad jezioro "Pogoria" albo wybrać się na salę sportową, a wieczorem można pójść do kina "Ars" lub do pabu

Bardzo was proszę o przetłumaczenie...nie radze sobie z francuskim:(,a bardzo mi na tym zależy
Bardzo proszę pomóżcie mi.Dzięki temu będę mogła się zgłosić z francuskiego i poprawić sobie oceny;((((((((((((((((((
1. J'habite à Dąbrowa Górnicza

2. Dąbrowa Gornicza est une grande ville où il y a beaucoup de monuments intéressants : musée "Sztygarka", "Le Palais de la Culture" ( ale to radosna tworczosc, nie wiem czy to sie przetlumaczy) ou on organise des festivals des réunions etc.

3. trojke moze ktos inny napisze bo jq juz musze leciec. sorki
moze poznej dokoncze
3.Son temps libre on peut passer dans Dąbrovie sur beaucoup de manieres par example: dans le parc aqueux,, Nemo'', on peut aller sur la natale promenade au ,,Parc Verte'' ou aux temps ont lieu les different concerts ou au-dessus du lac ''Pogoria'' ou avoir l'intention d'aller sur la salle sportive, et au soir on peut aller au cinema''Ars'' ou a pub.
Dziękuje wam bardzo serdecznie,dzięki wam będę się mogła tego nauczyć i poprawić ocenę a bardzo mi na niej zależy,jeszcze raz dziękuje;))))))

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa