prosba o przetłumaczenie

Temat przeniesiony do archwium.
Hej!
Czy któryś z fanów Calogero mówiący po francusku mógłby mi przetłumaczyć poniższe zdania.Chcę napisać na oficjalnym forum Calogero jednego posta,ale niestety nie znam tego jezyka i mam poważny ;-)
problem.

oto tekst :-D
Jestem polską fanką Calogero,która nie zna niestety francuskiego.Mam jednak ogromną prośbę czy ktoś ma może jakieś linki do wywiadów video z naszym ulubionym wykonawcą?Jeśli tak to bardzo proszę o ich udostępnienie.Dziekuje i pozdrawiam

Z góry bardzo dziekuję i pozdrawiam :-)
po co zawracasz sobie glowe skoro nie znasz francuskiego??lepiej znajdz sobie innego ulubienca....najlepiej w swoim kraju.tak bedzie prosciej i nie bedziesz sie prosic nikogo o pomoc.....pozdrowionka
Zawsze jesteś taka życzliwa dla innych?
Skoro ktoś prosi o pomoc to albo pomóż albo daruj sobie takie przykre komentarze.
Jutka6: mozesz napisac tak:
Salut ! je suis une fan polonaise de Calogero, malheureusement je ne parle pas français. Mais je voudrais vous demander si quelqu'un connait des sites avec des interviews vidéo de notre star préférée? Si oui, pourriez vous me le faire savoir, s'il vous plait? Merci d'avance !

Mniej wiecej tak :) Pozdrawiam!
slicznie ci dziekuje za pomoc zwlaszcza ze sa wakacje i masz pewnie ciekawsze rzeczy do zrobienia.mam tez nadzieje ze jesli ty bedziesz kiedys potrzebowal czyjejs pomocy to znajdziesz zyczliwa duszyczke ktora ci pomoze.pozdrawiam goraco :-)
nie chcialam nikogo urazic!uwazam ze jutka i tak bedzie miala trudnosci skoro nie zna francuskiego by poradzic sobie na tym francuskim forum.ale zycze jej powodzenia i wytrwalosci.swoja droga mogla sama mi odpisac.
nie widzialam sensu by odpisac na twoja zgryzliwa uwage.zdaje sobie sprawe ze bedzie mi ciezko bez znajomosci jezyka ale czasem warto sprobowac.poza tym jak widzisz znalazl sie ktos kto chcial mi pomoc i bardzo mu jestem wdzieczna.i dziekuje tez ani za wstawiennictwo.sa jeszcze mili ludzie wsrod nas....moze kiedys do nich dolaczysz.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka