Irlandia,cork,au pair poszukiwana24.09.

Temat przeniesiony do archwium.
hej
rodzinka poszukuje au pair( mojej nastepczyni) od 24.09.na okres conajmniej 6mcy

rodzinka przesympatyczna,mieszka w Cork(Irlandia), 4 dzieci (od 1 -6,5lat)
mama nie pracuje, wiec nie bojcie sie, ze ktos was zostawi z czworka dzieci samych!

wymagania: podstawy angielskiego, pogodne i wesole usposobienie, wiek najlepiej po 20-tce, doswiadczenie z dziecmi, ok. 35 h /tydz
zabawy z dziecmi w ogrodzie, pomoc przy ubieraniu, pomoc przy nakrywaniu stolu, skladanie ubran (nie ma prasowania)
odkurzanie 1x w tyg

rodzina oferuje: bardzo przyjemna atmosfere w domu, wlasny pokoj, wlasny laptop (+internet), mozliwosc uzywania auta wieczorami i w weekendy
ok. 350 E miesiac kieszonkowego (80 E na tydzien)
wyzywienie
mozlwosc uczesczania na kursy jez. 1,5h kurs=2Euro

jesli ktos jest zainteresowany i gotowy zaczac ok. 24.09. na okres conamniej 6mcy, piszcie na maila

[email]
kurde, ja to mam pecha. chyba zmienię płeć bo czuję sie dyskryminowany. chociaż i tak pewnie bym nie mógł jechać... :(
no masz pecha, akurat ta rodzinka nie chce chlopaka,ale zeby cie pocieszyc, to moj kolega byl rok czasu au pair we Francji...wiec mozesz probowac, jakby co...

swoja droga, to ta rodzinka irlandzka jest naprawde spoko, ja spedzam u nich 4 mce i wracam na studia, zaprzyjaznilam sie z nimi bardzo, Irlandczycy sa w ogole bardzo sympatyczni!
pozdrawiam wszystkich forumowiczow, po zakonczeniu kariery jako au pair i powrocie do domu, postaram sie czesciej zagladac na to forum...:)
marlena
nikt nie jest chetny? a moze znacie kogos godnego polecenia, kto by chcial? ja rodzinke polecam z calego serca, bardzo serdeczni i pogodni ludzie!
pozdrawiam
marlena
bede w Cork od 5 pazdziernika, i zostaje na rok minimum, wiec jesli to by bylo aktualne??? mieszkanie mam w Cork, ale pracy nie, mam doswiadczenie w opiece nad dziecmi :) angielski w miare ok :) daj znac jak cos na adres [email]
bardzo mi zalezy :)

« 

Pomoc językowa