moj dom (z polskiego na francuski)

Temat przeniesiony do archwium.
Mialbym goraca prosbe o pomoc! Jesli ktos mialby troszke czasu czy moglby mi cos przetlumaczyc z polskiego na jezyk francuski ? Nie maja to byc zadne zlozone i zaawansowane gramatycznie zdanie, tylko jak najprostsze. Praca ma byc krotka i dotyczyc mojego domu. Ponizej podaje to w jezyku polskim.

Moje mieszkanie nie jest duze. Zaraz po wejsciu po prawej stronie znajduje sie moj pokoj. Dalej jest kuchnia. Obok kuchni znajduje sie toaleta i lazienka. Na wprost mojego pokoju jest pokoj mojej siostry a tuz obok niego - pokoj rodzicow. Moj pokoj jest maly ale przytulny. Po prawej stronie znajduje sie moje lozko. Pod oknem stoi biurko i szafka z ksiazkami. Na lewej scianie stoi segment a na nim telewizor. Na podlodze mam czerwony dywan. Mimo, iz moj pokoj jest maly bardzo go lubie
weź do ręki słownik i przetłumacz sobie to w zdaniach prostych i niezaawansowanych gramatycznie. to ty się uczysz
o to chodzi, ze ja jestem calkowicie nie kumaty w tym jezyku i nie potrafie zlepic sensownych zdan :/
wybacz, ale chyba jestes na tyle kumaty, aby skorzystać z zeszytu, podręcznika a nawet słownika, aby opierając się na tym, co tam masz, sklecić coś w ramach twojego ZADANIA DOMOWEGO
No właśnie :]
naprawdę nie mam pojęcia co sobie myślą osoby które proszą o taką pomoc-skoro nie jesteś kumaty w tym języku to zacznij się uczyć ... jak coś wykombinujesz to umieśc swoje dzieło na forum a na pewno ktoś sprawdzi. powodzenia.
czy napuszone wszechwiedzace paniska nie moga sie ruszyc z tronow i po prostu pomoc? tylko besztajac udowadniac swoja pseudowyzszosc? nikt nie poprosi o pomoc bo bedzie mial swiadomosc ze takie buce nie rusza palcem bo takie proste zadania od nieznajacego obcych jezykow plebsu to cos ponizej ich poziomu? ludzie za kogo wy sie macie ?
jeżeli za pomoc uważasz odrobienie za kogoś "niekumatego" zadania domowego, to chyba nie mamy o czym rozmawiać, bo nie wszyscy tu przywykli do robienia prostej pracy domowej za kogoś, kto się opierdala na zajęciach. nie ma chuja we wsi, nie odwalę za kogoś roboty, bo mu się nie chce. są słowniki, książki do gramy, podręczniki, gdzie są przykłady, a przede wszystkim zeszyt, gdzie każdy ma notatki z lekcji (o ile na niej był:). a jak komuś zwisa i chce mieć po prostu odrobione (ale dobrze!) zadanie, to niech zapieprza do biureczka

mam nadzieję, ze dotarło
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa