Bardzo proszę o przetłumaczenie na francuski

Temat przeniesiony do archwium.
Bardzo proszę o pomoc!!!Czy ktoś mógłby przetłumaczyć mi następujący tekst na język francuski w czasie IMPARFAIT i troszke w passe composse?
Moja przyjaciółka ma na imię Ewa.Spotkałem ją pewnego razu na wakacjach,które spędzałem z ciocią i wujkiem.Była ładną blondynką o pięknych niebieskich oczach.Mieliśmy wtedy tyle samo lat.Bardzo dobrze sie czułem w jej towarzystwie.Bardzo się cieszę,że ją poznałem.Do dnia dzisiejszego jest moja najlepszą przyjaciółką.
Z góry dziękuję ;> pozdro.
Mon amie s'appelle Ewa.J'ai lai rencontré une fois aux vacances lesquels je passait avec ma tante et avec mon oncle. Elle était une belle blonde aux yeux bleux. Nous y étions de même âge. Je me sentais très bien en compagnie d'elle. Je suis très content que je l'ai connu. Jusqu'à aujourd'hui elle est mon meilleure amie.
>Mon amie s'appelle Ewa.J'ai rencontrée pendant les vacances vacances
que je passais avec ma tante et avec mon oncle. Elle était une
>belle blonde aux yeux bleux. Nous étions de même âge. Je me
>sentais très bien en compagnie d'elle. Je suis très
>contente que je l'aie connue. Elle toujours ma meilleure amie.

ps-jeśli ktoś nie jest pewny niech lepiej nie pomaga bo są błędy...-to się tyczy wpisu powyżej.
pozdrawiam.

eo.
>>Mon amie s'appelle Ewa.Je l'ai rencontrée pendant les vacances
>vacances
>que je passais avec ma tante et avec mon oncle. Elle était une
>>belle blonde aux yeux bleux. Nous étions de même âge. Je me
>>sentais très bien en compagnie d'elle. Je suis très
>>contente que je l'aie connue. Elle toujours ma meilleure amie.
>
>ps-jeśli ktoś nie jest pewny niech lepiej nie pomaga bo są błędy...-to
>się tyczy wpisu powyżej.
>pozdrawiam.
>
>eo.
"bo są błędy...-to się tyczy wpisu powyżej"
....Elle EST toujours...."
dziękuje jestem twoim dłużnikem!!! bardzo było mi to potzrebne na zaliczenie!!pozdro
Dziękuje wam wszystkim za pomoc.teraz muszę wykuć to na pamięć!myśle że będzie dobrze!pozdro ;)
I również: "que je L'AI connue.." ;)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa