Panorama 1

Temat przeniesiony do archwium.
Witam. Poszukuje osoby ktora ma ksiazke Panorama 1. Niestety jestem chora a na uczelni dostaje kserowki wlasnie z tej ksiazki. Poszukuje wiec osoby ktora moglaby mi zeskanowac lub zrobic zdjecie 115 strony z ksiazki Panorama 1 i przeslac mailem na adres [email]
Z gory dziekuje
Witam,
widzialam ze na allegro jest osoba ktora wystawia ta ksiazke. Wysłała mi tez pare fotek z wewnątrz ksiazki :) Wiec, mysle ze jak ja poprosisz to ci zrobi fotke. To link:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=84834469
Ja poszukuje jakiejs ksiazki do francuskiego (+cwiczenia) ale z jakąś cd, bo samodzielnie chce sie poduczyc tego jezyka, no i moze zeby polecenia w takiej ksiazce na poczatek byly po polsku :)
Pozdrawiam
Basia
Wielkie dzieki
Niestety nie polece CI ksiazki, ucze sie od dawna francuskiego. Z tym , ze w szkole. Akurat teraz mam nowa lektorke i czasem daje cwiczenia na powtorke z Panoramy 1 i 2
Polecenia po polsku są zdaje się w Campusie (chyba są 2 wydania), do tego jest kaseta i kaseta wideo.
Amicalement
M
P., S. Ćwiczenia też są oczywiście, manuel + cahier d'exercices + K7 + vidéo
Gdyby ktoś chciał, to mogę dać zdjęcia, powiedzieć o jakimś ćwiczeniu z książki Panorama I, bo ją posiadam :) mój mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.