Baaaardzo prosze... ratujcie;)

Temat przeniesiony do archwium.
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!
Czy ktos moglby mi przetlumaczyc krotkie opowiadanko? Bardzo prosze... bylbym wdzieczny;)

W te wakacje pojadę na dwa tygodnie do Australii. Wybieram się tam wraz z moim starszym bratem. Na początku odwiedzimy stolicę tego kraju Canberrę, a następnie wybierzemy się do Sydney. Jest to miasto warte zwiedzenia. Obejrzymy w nim słynną operę na wodzie. Z Sydeny można wypłynąć statkiem w morze w celu zobaczenia Wielkiej Rafy Koralowej. Aby zobaczyć ją z bliska konieczne jest nurkowanie. Uwaga na rekiny! Obecnie z bratem uczymy się nurkować w Polsce, więc nie odpuścimy sobie takiej atrakcji w Australii. Mamy w planach również zobaczyć Eyers Rock, który znajduje się mniej więcej w centrum kontynentu. Aby do niego dotrzeć będziemy zmuszeni przejechać przez wielką czerwoną pustynię, która zajmuje większość terytorium tego kraju. Mam nadzieję, że po drodze zobaczymy kangury, misia koalę oraz Aborygenów - rdzennych mieszkańców Australii. Wakacje zapowiadają się cudownie!

Jeszcze raz: pomóżcie...;)
Pozdrawiam:D:D:D
po raz kolejny powytarzam,to nie jest strona,gdzie ludzie ludziom odrabiaja prace domowe albo inne. tu sie pomaga ludziom ktorzy wykazuja chociaz odrobine pracy,poprawiam ewnetualne błedy..tyle
a tak na marginesie ostro mnie to wkurza,trzeba miec tupet
to jest nas dwoje, poczekamy jescze na kogos i zaczniemy śpiewać:)
wystarczy nie umiec przeczytać napisu d oknie, gdzie wpisuje się temat
a może po prostu za dużo wymagamy od ludzi?
No proszę, więc jest Nas już troje, ostry protest przeciwko lenistwu;)
Jest nas czworo :) Dołączam się !! Precz z lenistwem !!
PzDr :)
jest nas pięcioro ;-)

a tak poza tym - jak dlamnie trochę głupi sposób pisać tekst po polsku i tłumaczyć.. nie lepiej od razu en francais??
Temat przeniesiony do archwium.