proszę o tłumaczenie :)

Temat przeniesiony do archwium.
Potrzebuję pilnie przetłumaczyć tekst na język francuski. Jeżeli masz chwilkę czasu, BARDZO PROSZĘ pomóż mi!
Oto tekst:

Nazywam się X.X. Bardzo bym chciała przyjechać na wakacje do Compiegne, do l'Arche. W l'Arche jest moja przyjaciółka X.X. dlatego też wybrałam właśnie l'Arche w Compiegne. Od 3 lat jest we wspólnocie Wiara i Światło i wiem w czym tkwi istota l'Arche. Swoją przyszłość zamierzam związać właśnie z l'Arche, dlatego nie ukrywam, że bardzo mi zależy na tym, aby przez te dwa miesiące poczuć smak życia w l'Arche. Czy byłaby taka możliwość, abym mogła przyjechać do l'Arche? Pozdrawiam X.X.
zrobiłam mały błąd, powinno być "..od trzech lat JESTEM.."
i jeszcze jedna mała zmiana "czy byłaby taka możliwość abym mogła przyjechać na okres wakacji do l'Arche w Compiegne?"
Wątpię, by ktokolwiek chciał to tłumaczyć. Lepiej jak sama byś przetłumaczyła i wtedy byłaby masa chętnych do sprawdzenia tłumaczenia;) pozdrawiam
Ja niestety ci nie pomoge bo nie znam na tyle francuskiego ale dziwje sie dlaczego nie chcecietego przetlumaczyc przeciesz to nie praca domowa .Mam nadzieje ze ktos sie znajdzie i ci pomoze