Mam do Was serdeczną prośbę

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do Was serdeczną prośbę. Możecie napisać odmianę czasowników nieregularnych?
5 tematów pod tobą jest o tym samym. Wystarczy wykazać odrobine zainteresowania. Nawet nie musiałabyś szukać...
http://www.francuski.ang.pl/Francuskie_czasowniki_nieregularne_4482.html
wiesz szukałem i nic nie znalazłem na ten temat. możesz podać link jak jesteś taka mądra
Wpisz w wyszukiwarkę hasło "czasowniki nieregularne" i juz będziesz miał(a). Bez nerwów, napewno tam jest sporo odnośników:)
Jak masz tak komentować to w ogóle nie komentuj. Tak się składa że szukałem na trzech wyszukiwarkach (google, onet i netsprint) tego hasła, lecz znalazłem tylko 6 na 20 czasowników nieregularnych jakie występują. Na szczęście na tym forum są ludzie np. Andrew 1988. On jest naprawdę człowiekiem pomocnym na którym można polegać. A Ty jeżeli chczesz pisać takie "pierdoły" na temacie jaki założyłem to powstrzymaj się i nic nie pisz. Będe wdzięczny. Myślisz, że wcześniej nie próbowałem znaleźć potrzebnych mi rzeczny. To forum było moją ostatnią nadzieją i na szczęście znalazła się osoba (trochę dziwne, że tylko jedna) która naprawdę chce pomagać innym. I chwała mu za to. Bo dzięki niemu zdałem.
a nie istnieje czasem kilka ponad 50 nieregularnych ? Ja tyle znalazłam w swojej książce..
Istnieje, jednakże ja na zaliczenie potrzebowałem 20 podanych przez nauczyciela. Pisowania i wymowa.
Jeśli to było do mnie to miałam na myśli wyszukiwarkę na tej stronienie żadne google ani nic innego. Poprostu staram się trzymać na bieżąco tematów, stąd wiem, że czasowniki nierugalarne były tu już wiele razy.
skończmy już tę rozmowę bo mnie to denerwuje po woli...
Temat przeniesiony do archwium.