pilne! proszę o pomoc przy liście motywacyjnym!

Temat przeniesiony do archwium.
mam ogromną prośbe!! męczę się nad tym już pół dnia i coś mi kiepsko to idzie...:( a praca jest na jutro..

mam napisać list na 120 słów w którym przedstawiam się,podaje swoje wykształcenie, oraz jakie znam języki. mam napisać ze chce pracować na stanowisku sekretarki i podac 3 powody. podac swoje doświadczenie zawodowe oraz miejsce poprzedniej pracy...

Napisałam juz wstepny projekcik ale nie wiem czy to jest dobrze...bardzo prosilabym o pomoc:)
Na razie napisalam tak:

Monsieur Dupond,
Dans un journal, j'ai appris que vous cherchez du personnel a l'occasion de l'ouverture d'un nouveau l'ecole. Je sarais interessee par un poste de secrétaire. Je mi appelle Sandra et je suis une fille de 18 d'ans. Je apprendre a Lycee d'enseignement general. Je connaitre tres bien anglais(lu, ecrit, parle), up peu Allemand et up peu Francais.

Nie wiem jak dalej pisac prosze o przetlumaczenie ale jak najszybciej...
Chcialabym pracowac na stanowisku sekretarki poniewaz potrzebne mi jest doswiadczenie w pracy w biurze a takze dlatego ze chcaialbym zarobic pieniadze na samochod. Wczesniej pracowalam jedynie jako opiekunka do dzieci oraz przez 2 miesiące dorabialam sobie w pizzerii jako kelnerka.
proooosze o przetlumaczenie mi tego w miare mozliwosci jak naj szybciej błagam!:) z gory dziekuje czekam z niecierpliwoscia:)

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa