opinie o jakiejś książce...potrzebuje przykladu

Temat przeniesiony do archwium.
cześć. od niedawna ucze sie francuskiego i mam wielką prosbe!!!bylabym bardzo wdzieczna gdyby ktos mi napisal jakas ladna opinie o jakiejs ksiazce,bo nigdzie nie moge jakiegos przykladu znalezc i nie mam na czym sie wzorowac!!!!czekam na odpowiedz....z gory dziekuje!!!!chcialabym,aby to bylo jak najszybciej..najlepiej dzisiaj...pozdrawiam wszystkich
może napisz coś od siebie....będziesz pisać recenzje o książce której nawet nie czytałaś??? ;-)
ja chcę tylko przykład...oczywiscie ,ze bede pisac od siebie;];];] po prostu chce jakis przyklad opinii;];];]
to jesli tak to wystarczy wejść np na fnac'a :
http://www4.fnac.com/Shelf/article.aspx?PRID=1191714&OrderInSession=1&Mn=3&SID=89cdafba-a8dc-ebd4-662a-6b81e3fda38f&TTL=[tel]&Origin=FnacAff&Ra=-1&To=0&Nu=1&UID=0b1d661cd-e82f-e49a-932f-824bf1d79185&Fr=0
no juz wiem o jaka opinie ci chodzi;
na przyszlosc : nie zakladaj nowych tematow, tylko pisz w tym, ktory juz zalozylas, wtedy bedzie jasniej



oto troche slownictwa

c'est un livre qui fascine et fait rêver. Illustrations et photos superbes!

C'est le livre le plus filou, le plus arsouille et surtout le plus drôle que j'ai jamais lu.


C'est un roman cruel, drôle. C'est un vrai bijou.

On suit avec passion les mésaventure de X.

Passez du rire aux larmes avec cet émouvant roman sur l'amitié, l'amour, la trahison et le pardon - et n'hésitez pas à le pardonnez a votre meilleure amie!


Cette histoire est si belle, si émouvante, si tragique!



no i sama pewnie widzisz, ze mozna tak bez konca i bez konca zdania pisac, jesli sie nie wie, na jaki temat jest ksiazka...
ups: tak bedzie lepiej:



que j'aie jamais lu


N'hésitez pas à le prêter à votre meilleure amie!
Temat przeniesiony do archwium.