Proszę! Niech mi jakaś duszyczka pomoże!:)

Temat przeniesiony do archwium.
Mam straszny problem:( ponieważ nie znam francuskiego, jednak jest jedna piosenka, której od kilku lat usilnie szukam, ale nie ma takiej możliwości, jak się nie zna wykonawcy, ani pisowni i jeszcze języka... Mam jedynie ją zapisaną na kartce ze słuchu, a to było kilkaaa lat temu, oto Ona:(tylko nie śmiejcie się ze mnie, ale chyba do końca życia bede jej szukać)
(tytuł-jakby "mejsa szlesz")
Momentale strehtesz momentale skuz wetys wekleś wehtyś nehta...
amsztan dys lets aragunto nahasztad, es mest szwaj gets, is poritaj enosys.
E zesto ke ala zajf denwe eneses zonon zajd ondo szre don faj gestla faj trek fala szlatu szted pola gantla na ated, fajla la, fajla les tu fes.
Czanomon tat geflet hodiloso donsjanał dinafiont sał elektrek ondo tads danspira tan mi dienaszli wenah luke wot es weleszta we libe es we nudaj wat anasys
E zesto ke ala zajf ten wek weneses donon zajd unde tłi don bast unde mejsa szlesz para edon para kes para hoft ublit para met fin
don szwaj blit fajla la fajla les tu fes ooo fala la fajla tu fes
E zesto ke ala zajf den wek oneses zanon zajd unde tłi dont last unde mejsa szlesz ala faj gestla le faj threkt fala szlaj dont lont zijanle dont zaj tont fajla la fajla les tu fes
O szanołke es ctiutka mesys fe esys sonoł sajd oplano laga lat e mejsa szlesz para edon para kes para haftubit para meftin don szwaj bit fajla la fajla les tu fes
O fajla la fajla les tu fes /2x

Proszę, niech mi ktoś pomoże:(
Podaje email: [email]
a to nie jest jakaś włoska albo hiszpańska piosenka?
jej a Ty jestes pewna ze to po francusku??
:(:(:(:( nie jestem pewna:( ale wiem, że nie po włosku, bo już tam mi napisali:(
Je pense que c'est du portugais
no to moze byc po portugalsku bo znam troche hiszpanski i tez nie wydaje mi sie zeby to byl ten jezyk....
Nie chcę się wygłupić, ale dla mnie miejscami to brzmi jak węgierski... (moja koleżanka studiuje, więc co nie co słyszałam...) Możesz mi wysłać na maila?:)
Też myślę że to węgierski
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa