Prosze o podpowiedz

Temat przeniesiony do archwium.
Mam do napisania droge z mojego domu do szkoły.I nie zabardzo wiem od czego zacząć.A nie chce czegoś zle napisać zeby nei dostać 1.Wiec jakby ktoś mi pomógł to zacząc pozniej dam sobie rade sam :))

Pozdrawiam
1.Pour aller de ma maison à mon école, j'ai besoin de 15minutes si je vais à pieds=zeby dojsc z mojego domu do szkoly.
2.Si je vais en bus, j'ai besoin 5minutes=jesli ide pieszo, potrzebuje 15min,jesli jade autobusem, 5min.
3.Alors, je sort de ma maison, je prends la rue à ma droite et je passe à côté de l'égise St-Martin=no wiec wychodze z domu i skrecam w prawo,przechodze kosciol sw.marcina.
4.Puis, je tourne à gauche, je passe à côté de la boulangèrie "Chez Paul" et je continue tout droit=nastepnie, skrecam w lewo, przechodze/mijal piekarnie"u Paula" i kontynuuje caly czas prosto.
5.Ensuite, je passe par le pont, je tourne à droite, je passe par le Boulevard d'Hossman en face du quel, se trouve mon école=pozniej, przechodze przez most, przez bulward Hosmana na przeciwko ktorego znajduje sie moja szkola.