Pomoc w przetłumaczeniu 2 zdań...

Temat przeniesiony do archwium.
1) Bonjour sa va bien tu a bien dormit moi sa peut aller je vais a une formation aujourd'hui bizou bizou

2) Je suis une formation pour être a mon compte en tant que paysans si je peut

Potrzebuje pomocy w przetłumaczeniu tych zdań.
1. Witaj, jak sie masz, czy dobrze spalas/wyspalas sie. Ja mam sie niezle, mam dzis szkole. Buzi buzi/cium cium/cmoczus cmoczus.
2. Ta szkola pomoze mi w otworzeniu wlasnego biznesu jako rolnik i dalej zdanie jest uciete.
Hm, z tego co widze, to jestesmy trzecia strona w Twoim zwiazku :) i niby mowia ze troje to juz tlok, ale z tyloma uzytkownikami nie zginiecie xDD
T(y)ej dzięki!!! :D Związkiem bym tego jeszcze nie nazwała ale coś ma się na rzeczy :) Jakoś radzimy sobie w porozumiewaniu się. Czasami ciężko mi go zrozumieć bo wszystko "ciurkiem" pisze np bez interpunkcji albo coś poprzestawia lub urwie. A co do "une formation" to czy to czasem nie oznacza"szkolenie" (?) A zdania poniżej nie jestem w stanie "rozgryść" bo coś tutaj jest chyba poprzestawiane...
1) a ok daccord oui jai vu les photos si tu na rien c'est le principal gros bizou
"Aha, jasne widzialem zdjecia, jezeli nic Ci nie jest, to najwazniejsze. Caluski
Formation moze oznaczac szkolenie, kurs albo szeroko pojeta edukacje/wyksztalcenie.
myślę że raczej chodziło mu o jakieś szkolenie kurs :) a co do reszty to jednak dobrze zrozumiałam to co napisał :) ale wolałam się upewnić :) dziękuję bardzo <mdr> hehehehe
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Życie, praca, nauka