Zapraszam na bloga o francuskim.

Temat przeniesiony do archwium.
www.francuskina102.blog.pl
Blog dla uczniów, studentów, samouków i każdego kto uczy lub chce się uczyć tego języka. Nieoceniona pomoc językowa. Ale proszę jeśli ktoś znajdzie jakiś błąd na moim blogu to niech napisze w komentarzu lub na tej stronie. Dzisiaj dodałem post o kolokacjach i różnych wyrażeniach.
Cytat: pierwszagodzina
Nieoceniona pomoc językowa.

Nieocenione zmylanie uczących się.
Nie potrafisz napisać poprawnie słów takich jak tydzień i miesiąc i uważasz, że czas uczyć innych?
Zamiast niepotrzebnie komentować, napisz co jest nie tak, żebym mógł to poprawić i nie ,,zmylać uczących się"
Niepotrzebnie komentować? To jest forum. Jak nie chcesz komentarzy, to wykup sobie gdzieś reklamę.
Czuję się w obowiązku ostrzec innych przed czytaniem bzdur.

Wartość twojego bloga jest poniżej zera. Zerowa by była gdybyś przepisywał rzeczy ze słownika, ale ty przepisujesz je z błędami. Nie znasz rodzaju i pisowni podstawowych słów.

Jeśli to jest twój sposób na naukę, to naprawdę lepiej rób to na kartce w domu, bo na razie tylko zaśmiecasz przestrzeń.
Zgadzam się że forum jest do komentowania, ale w lewym górnym rogu masz napis ,,szlifuj swój francuski" czyli nie jest to strona, do zbierania krytyki tylko do otrzymywania pomocy, więc jeśli masz jakieś ale to ok ja się zgadzam ale napisz co jest źle i pomóż i napisz to jest tak, to powinno być itp. Nie chcę umieszczać złych treści które zmylałyby ludzi i to jest jeden z powodów dla którego zamieściłem informacje o moim blogu żeby gdy ktoś znajdzie błąd to żeby o tym powiedział

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia