eTeacher francuski

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |
czy jest ktoś w posiadaniu starszej wersji tego programu?
byłabym wdzięczna za użyczenie...
Chodzi o wersję DOSową? Mogę użyczyć... Tylko podaj maila.
za każdą będę wdzięczna ;)
[email]
Ja tez bardzo prosze o przeslanie mi tego eteachera...
Moj mail to:
[email]
Hej! Ja też poprosze tego francuskiego eTeachera, jeśli bedizesz tak laskawa :)rnMam angielskiego i jest genialny!rnMoj mail to_my(at)poczta.onet.plrnrnZ góry dziekuje!
jesli można to tę poproszę ;)

s.v.p.

[email]
witam, rnzauważyłem akurat forum... czy mogłabyś przesłać mi ten program na meila [email] rnZ góry dziekuje
Ja również uprzejmie poprosze e [email] góry dziękuje
trosze zniekrztalcilo moj adres przez polskie litery wiec powtorze: [email]
Jako, że temat się rozkręca, oficjalnie informuję, iż NIE POSIADAM eTeachera francuskiego. Jeśli komuś wystarcza wersja angielska (DOSowa, ...wiekowa :)), to jest ona do ściągnięcia legalnie za darmo ze strony: http://www.nahliksoft.com.pl/phtml/pliki.html - śmiga nawet pod Win XP :) DOSowej francuskiej wersji 1.3, niestety, chyba nie było... Za to jedna z nowszych wersji tego programu (4.0) w wersji francuskiej była dołączona do dwutygodnika "Komputer Świat" nr 01/06 CD. Pewnie nie każdy kupi, ale warto wiedzieć... ;)
Przepraszam za to zamieszanie...
Ja posiadam program legalny (albo z Niezbednika, albo Komputer świat, nie pamietam) - eTeacher 4 wersja 4.0 oczywiscie j. francuski.
Dla zainteresowanych - wystarczy napisac do mnie emaila, odesle na adres nadawcy z programem.

Pozdrawiam
Ola
salut:) ja bym była bardzo chętna, moj email: [email] z góry dziekuje: tez pozdrawiam:) bises:*
Ja również byłabym Ci dozgonnie wdzięczna gdybyś mi go wysłała na adres [email] moge pozniej pomoc w wysylaniu innym osobom. Z gory wielkie dzieki:*:*:*
Marta_9 i Daria :-)
nie udaje mi sie wyslac tego programu, bo jest zbyt duzy :-(
Wyslalam Wam emaila z informacja, jak go sciagnac.

Pozdrawiam
Ola
W takim razie mam prosbe do Ciebie Olu, lub do Marty. Jakbysie mogly to skompresowac do formatu "rar" i umiescic np na megaupload albo rapidshare to bylabym wdzieczna. Nie mam programu Kazaa, przed chwila go zainstalowalam ale chyba cos mi nie wsyzlo bo nie chciala sie taka nazwa wyszukac. i przez to tego eteachera tez nie moge sobie sciagnac. Pomoze ktoras z Was?:) prosze:)
Probowalam wrzucic na RAPISHARE, ale twierdzi, ze wszystkie zasoby sa zajete;-( probowalam tez wielokrotnie wam wyslac i z domu z wiekszej skrzynki i z pracy, ale poczta sie zawiesza i nie wysyla ;-(((
daj mi adres na to drugie "MEGAUPLOAD" jak tam sie wrzuca ???

Pozdrawiam
Ola
oki ca y est ! voila l'adresse : http://www.megaupload.com/fr/?d=9IB8HMD2

Bisous
Ola
wlasnie weszlam na ta stronke i jest napisane ze juz 500 slotow jest z Polski, i mam wejsc pozniej, Cos kreca bo watpie zeby 500 osob to juz pobralo, no ale bede probowac. Wielkie dzieki, Ola:*:*:*
a może coś nie tak zrobiłam ? chodziaż ładowało się prawie godzine ....
tez bym prosila tego programu moj email: [email]
Hej Daria,
i co dało się to jakoś ściągnąć czy nie ?

Pozdrawiam
Ola
Niestety nie, ciagle jest przekroczony limit 500 slotow. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje bo rzadko na tej stronce sie z tym spotykam. A juz nigdy po tak krotkim czasie od wrzucenia. Widocznie nie jest mi przeznaczone posiadanie eteachera fr:)
a może znasz jakiś inny pomysł ???
przepraszam, nie miałam dostępu do internetu.
byłabym wdzięczna za tego eTeachera. megaupload zawodzi.
spróbuj z www.wyslijto.pl
Witam,
cholera męczę się z wyslijto od wczoraj :-( transfer słaby... zostawiłam nawet w pracy włączony komputer i guzik :-( teraz idzie w miare, jak skończy to dam Wam znać.

Pozdrawiam
Ola
wysłałam do wszystkich :-)
Plik setup_et4f.exe został pomyślnie wysłany na serwer WyslijTo.pl
Możesz go ściagnąć z adresu: http://s000.wyslijto.pl/?file_id=65713579856461723650
dziękuję uprzejmie. ;)
kosztowało mnie to 3.50 ale chyba warto. ;)
To żeby pobrać z tamtej strony to trzeba płacić ??? O kurcze nie wiedziałam ;( a jak to wygląda ? trzeba wysłać sms, zeby otrzymać kod czy jak ???
Napisz Olga proszę.

Pozdrawiam
Ola
dzieki oleszka tak trzeba placic 3.66zl by otrzymac kod to wyslac sms
Salut,

mi się udało bez płacenia....

już chciałem pobrać ( i przelewać z konta )
ale spróbowałem jeszcze raz na megaupload (ten wczesniejszy link)

no i poszło, ściągało mi to parę godzin, ale poszło, odpaliłem,
dzięki Oleszka ;)

pozdrawiam wytrwałych ;D
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 32
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia