Francuskie programy telewizyjne - on line?

Temat przeniesiony do archwium.
No wlasnie, dobrze sie osluchac z zywym jezykiem. Tak sie uczylam norweskiego, m.in. na okraglo oglajac telewizje, od wiadomosci do programow rozrywkowych. Znacie linki poprzez ktore mozna miec dostep do wybranych francuskich kanalow telewizyjnych, oczywicie takich, ktore mozna eksploatowac nieodplatnie. Ja np. w Norwegii ogladam bezposrednio z netu wiadomosci w TVPinfo. Wiec skoro jest dostep do wybranych polskich programow z zagranicy, to dlaczego nie francuskich? Jestem jednak zupelna ignorantka w tym ostatnim, mozecie cos polecic? Wielkie dzieki z gory!!!
http://www.worldtv.pl/6,0,0,tv.html
ja lubie telewizje ARTE, a wlasciwie niektore programy jak np. karambolage :-) krotkie, trwajace ok. 20-30min w dwoch wersjach jezykowych (po francusku i niemiecku) o roznicach miedzy dwoma "swiatami", edukacyjne, ale nie takie sztywne, pseudo-szkolne :-) adres: www.arte.tv/karambolage
co do reszty to trudno mi powiedziec, bo tv nie ogladam, jak juz to na stronie arte jest mnostwo calkiem fajnych programow :-)
pozdrawiam
:-))) super, szczegolnie ten pierwszy link, prawdziwa skarbnica zywego jezyka! Dzieki sliczne!!

B

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia