Gramatyka języka francuskiego

Temat przeniesiony do archwium.
Witam, zastanawiam sie nad kupnem gramatyki języka francuskiego wyd. wiedza powszechna z 1985 r. autorzy : J.Z Terach Czy ktoś pracował z tą książką? może ktoś ma? Są w niej ćwiczenia? Nie chcę kupować w ciemno, a nie znam się na książkach do francuskiego bo dopiero zaczynam. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję!; )
Ja nie polecam Ci tej książki, sam znam francuski na poziomie C2. Jeśli jesteś początkująca to polecam Ci tą z wydawnictwa Edgard ;) nie jest zła do nauki dla początkujących ;) Sam z niej do tej pory korzystam bo powtarzać język trzeba cały czas ;)
Powodzenia w nauce ;) francuski nie jest trudny, wymowa też jest do przejścia ;)
również polecam wydawnictwo Edgard do nauki, regularnych ćwiczeń itp. oprócz tego polecam Repetytorium gramatyczne M. Supryn-Klepcarz [wyd. PWN]. zawarta w nim jest praktycznie cała gramatyka [prócz chyba dwóch czasów typowo literackich, niepotrzebnych w codziennym używaniu języka] w jednym tomie, naprawdę dobrze wytłumaczona, wiele przykładów + płyta z zadaniami na normalnym poziomie. uczyłam się z niego do matury i na studiach raczej też będę zaglądać, bo to świetne tomisko. :D
a wygląda tak: http://ksiegarnia.pwn.pl/produkt/90370/repetytorium-gramatyczne-z-jezyka-francuskiego-z-plyta-cd.html [ja kupowałam na innej stronie ponad 1,5 roku temu i zapłaciłam mniej, więc pewnie gdzie indziej jest taniej :)].

« 

Pomoc językowa