Warszawa - nauka francuskiego BRAVO Latino

Temat przeniesiony do archwium.
A ja chciałam się podzielić swoimi wrażeniami na temat szkoły BRAVO Latino przy Świętokrzyskiej. Szkoła znana przede wszystkim z nauczania języka portugalskiego i hiszpańskiego. Jednakże zaryzykowałam. I jestem bardzo zadowolona!

Uczył mnie Pan Adrian K.: młody, energiczny, bardzo wymagający, ale niezwykle miły. Zajęcia to nie tylko nauka gramatyki i słownictwa, ale mnóstwo zagadnień dotyczących kultury francuskiej i ciekawych anegdotek.

Jednym słowem: chłopak ma wielką wiedzę i widać, że uczy z pasją. Polecam!!!
edytowany przez Kocha_francuski: 01 cze 2012
Bardzo się cieszę, że wreszcie pojawiła się opinia na temat BRAVO Latino w kontekście francuskiego!

Z czystym sumieniem mogę polecić tę szkołę! Uczyłem się w niej francuskiego też z Adrianem. Chłopak niezwykle ambitny, bardzo wymagający, ale nawiązujący świetny kontakt ze swoimi uczniami. Kiedy trzeba było dokręcić śruby to to robił, aż skrzypiało. Kiedy można było, to dawał wytchnienie.

Zajęcia zawsze perfekcyjnie przygotowane, dużo kultury i anegdot na zajęciach. Widać, że On żyje tym francuskim!

BRAVO nie jest szczególnie znane z francuskiego, ale może sie to zmieni. Naprawdę są godni uwagi! Zwłaszcza zajęcia z Adrianem...! :))

« 

Programy do nauki języków

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia