Podręcznik do gramatyki

Temat przeniesiony do archwium.
Hej,
wiem że Temat jest powielany, ale starsze Tematy sa sprzed paru Lat i nie wiem czy aktualne, Jestem na Poziomie raczej B1. Wiec szukam Gramatyki do Jezyka francuskiego. Do tej pory uczylem sie czytajac Mange i Dzienniki po francusku, jakies Blogi itd. Brakuje mi jednak Ksiazki do Nauki takiego Jezyka. Dla tych ktorzy sie ucza Jezyka niemieckiego moga byc oznajomieni z Ksiazka stanislawa bęzy - czegoś takiego własnie szukam. Jezyk jest obojętny. Polski, angielski czy francuski. Choc wolalbym angielski od polskiego, a nie wiem czy dam rade po francusku ogarnac, choc w sumie chyba powinienembył wejsc w j. Francuski obiema Nogami. Najbardziej zalezy mi na tym, aby Ksiazka była na Lata, a nie do Przewertowania.

Dziekuję z góry za odpowiedź.
Pozdrawiam.
edytowany przez Hdin: 26 lis 2017
Grammaire progressive du Français oczywiście :) najbardziej popularna i najlepsza. Jest wiele poziomów, od początkującego do zaawansowanego. Polecam :)
Mhm no rozumiem, ale wtedy musiałbym kupować ich pare zamiast jednej. To z kolei mi niezbyt odpowiada.
To moze "Nouvelle grammaire du Français"? Po francusku,ale z B1 i slownikiem/google translate pojdzie gladko :)
Cytat: gosia_yzfr1
To moze "Nouvelle grammaire du Français"? Po francusku,ale z B1 i slownikiem/google translate pojdzie gladko :)
Gosiu, a czy ta książka zawiera cwiczenia?
edytowany przez Hdin: 16 gru 2017
Niestety nie.Do kazdego poziomu jest dodatkowo ksiazka do cwiczen,np.B1
https://www.amazon.fr/500-exercices-Grammaire-B1-Corrig%C3%A9s/dp/2[tel]
Temat przeniesiony do archwium.