Zauważyliśmy, że masz włączony program do blokowania reklam.
Dzięki wyświetlanym reklamom możemy dostarczać Wam wszystkie materiały za darmo. Zawsze staramy się, żeby były to materiały najwyższej jakości.
Prosimy, rozważ popieranie i wspomaganie naszej pracy poprzez odblokowanie wyświetlania reklam na naszej stronie. Dziękujemy.

Podręcznik do gramatyki

Temat przeniesiony do archwium
Hej,
wiem że Temat jest powielany, ale starsze Tematy sa sprzed paru Lat i nie wiem czy aktualne, Jestem na Poziomie raczej B1. Wiec szukam Gramatyki do Jezyka francuskiego. Do tej pory uczylem sie czytajac Mange i Dzienniki po francusku, jakies Blogi itd. Brakuje mi jednak Ksiazki do Nauki takiego Jezyka. Dla tych ktorzy sie ucza Jezyka niemieckiego moga byc oznajomieni z Ksiazka stanislawa bęzy - czegoś takiego własnie szukam. Jezyk jest obojętny. Polski, angielski czy francuski. Choc wolalbym angielski od polskiego, a nie wiem czy dam rade po francusku ogarnac, choc w sumie chyba powinienembył wejsc w j. Francuski obiema Nogami. Najbardziej zalezy mi na tym, aby Ksiazka była na Lata, a nie do Przewertowania.

Dziekuję z góry za odpowiedź.
Pozdrawiam.
edytowany przez Hdin: 26 lis 2017
Grammaire progressive du Français oczywiście :) najbardziej popularna i najlepsza. Jest wiele poziomów, od początkującego do zaawansowanego. Polecam :)
Mhm no rozumiem, ale wtedy musiałbym kupować ich pare zamiast jednej. To z kolei mi niezbyt odpowiada.
To moze "Nouvelle grammaire du Français"? Po francusku,ale z B1 i slownikiem/google translate pojdzie gladko :)
Cytat: gosia_yzfr1
To moze "Nouvelle grammaire du Français"? Po francusku,ale z B1 i slownikiem/google translate pojdzie gladko :)
Gosiu, a czy ta książka zawiera cwiczenia?
edytowany przez Hdin: 16 gru 2017
Niestety nie.Do kazdego poziomu jest dodatkowo ksiazka do cwiczen,np.B1
https://www.amazon.fr/500-exercices-Grammaire-B1-Corrig%C3%A9s/dp/2[tel]
Temat przeniesiony do archwium