nkjo cieszyn

Temat przeniesiony do archwium.
hej. nie orintuje sie przpadkiem ktoś z was jak jest z rekrutacją na profil francuski na nkjo w cieszynie? słyszałam, że najpierw przymowani są kandydaci z maturą rozszerzoną, a ja niestety nie będę miała szansy takiej zdać:( nie wiecie jak jest z podstawową? czy to w ogóle ma sens "startować"? ja w sumie chcę iść na italianistykę na uj, ale jeśli się nie dostanę to właśnie cieszyn intaresuje mnie najbardziej. pomocyyy
myśle ze to nie problem daje Ci 90% szans ze bedziesz sie mogla wykazac...a reszta zalezy od Twojej znajomosci francuskiego:)powinnas zlozyc papiery jezeli Cie ta szkola interesuje,mi uczy sie tam bardzo dobrze.pozdrawiam
Cześc!! Nie wiem - pewnie juz wiesz, ale do NKJO w Cieszynie sa przyjmowani ludzie od 50% punktów z matury na poziomie podstawowym. Pozdrawiam. P. S. Wyniki pewnie beda we wrzesniu jak zwylke po poprawkach albo przed.
ok, rozumiem, ze trzeba miec 50% z pisemnej podstawki, a jak jest z ustną?
A jak tam wogóle jest w tym nkjo? fajna atmosfera? jacy profesorowie? Jaki poziom?Fajnie sie tam studiuje?Czy odradzacie?
hop! hop! :) jest tu ktos z nkjo cieszyn?:)
Jest milo, czasem niemilo, jak w kazdej szkole. Ale z reguly ok:) Z reszta to Ty musisz chciec cos robic i jak wszedzie albo sie uczysz i zdajesz albo sie nie uczysz i masz duzy problem .... wymagania sa;ale nikt nie przesadza, wiec naprawde ok:)
hej a znacie strone internetowa NKKJO w cieszynie lub tel?prosze bardzo !
oto strona, ale nie wiem czy znajdziesz tam cos uaktualnionego....www.nkjo.cieszyn.pl wydaje mi sie, ze telefon rowniez tam jest:)
ok a wiecie coś może na temat akademików w Cieszynie?? przydałoby mi sie coś bo jestem z Kęt i szkoda kasy na autobusy:)
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa