na ile zdać mature na lingwistyke stosowaną

Temat przeniesiony do archwium.
31-35 z 35
| następna
nie zgodze sie.. 85% z 2 języków powinno wystarczyć! Wystarczy spojrzeć na wyniki olimpiady w tym roku z francuskiego.. do etapu okręgowego dostało się ok.1000 osób z całej Polski. Powiedzmy że 200 wybiera sie na lingwistyke i one średnio zdadzą mature właśnie na poziomie 85%. Reszta poniżej tego progu! Zamiast płakać to trzeba się uczyć :)
Pozdrawiam
hehe! Masz rację! Czyli w sumie lepiej dla nas, bo stresujemy się tylko raz na maturze:D Szkoda, że nie biorą średniej z podstawy i rozszerzenia, no ale jakaś trudność musi być. Ech, no to do pracy - wkuwamy słowka i gramatykę;)
No, zobaczymy czy lepiej. Okaże się, jak dostanę wyniki maturki prawdziwej, z maja :-) Oj, wkuwajmy, wkuwajmy... Ja mam nadzieję duuuuuuuuuuuuużooooooooo zrobić w ferie, tak sobie planuję, ale z moimi planami opstego rycia bywało juz baaaaaaaaaaaardzooooooooooo różnie w moim krótkim życiu :-D
też się nie zgodzę, 85% to prawie na pewno za mało. Jeszcze może z drugiego języka przejdzie, ale wtedy z pierwszego trzeba by mieć dużo więcej. W tym roku dostały się osoby z 85% albo czasami nawet mniej, ale one miały możliwość nadrobienia tego na ustnym - bo zauważcie, że byli też ludzie którzy mieli i po 95% i sie nie dostali...
Ludzie,bo Wy mylicie chyba tabele.Jedna jest z osobami zakwalifikowanymi do rozmowy ustnej,a tamta dalsza jest z osobami przyjętymi na lingwistykę.Życzę wszystkim powodzenia,ale ja znalazłam chyba lepsze rozwiązanie na nowym Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy też są lingwistyki na angielsko-rosyjską nie trzeba znać rosyjskiego i liczy sie tylko angol.Nie ma akurat lingwistyki fr-ang,ani ang-fr,ale mozna spróbować tez tam.W koncu Bydgoszcz to też fajne miasto chyba.Pozdrawiam
31-35 z 35
| następna