romanistyka na ujocie

Temat przeniesiony do archwium.
czesc!szukam osob ktore studiuja na ujocie filologie romanska to naprawde pilne prosze o kontakt na [email]
Ja studiuje romanistyke na uj, jestem na 2 roku. A co chcesz wiedziec? Chetnie odpowiem na pytania :)
To może opowiedz jak tam jest:)
Napisz,czy trudno jest się dostać(oczywiście teraz kryteria są inne,no ale warto wiedziec na co się nastawić:D),jaki jest poziom trudności,zajęcia i tego typu bajery:) No poprostu wszystko,co może się przyszłemu studentowi uj przydac:D
generalnie na żadną romanistykę nie jest sie trudno dostac (przecietnie 2-3 osoby na miejsce) co innego anglistyka (10-20), no chyba ze chodzi o wł. lub hiszp. tam troche wiecej, na fr. mniej.
http://www.uczelnie.pl/nu.asp?p=2074,2004,33,1

na UWr w tym roku 2,3os/mi
Wiesz co,ale tam są dane z naborów na rok akademicki 2004/2005,a nie 2005/2006,więc to są dane prawie już z przed 2 lat,a wtedy nie było jeszcze nowej matury i teraz już sie dużo zmieniło.Np. w 2005 roku na filologię romańską(5-letnie studia) na UMK było ponad 9 osób na miejsce,a do Wawy ponad 10(ale to nie jest info pewne,koleżanka mi mówiła),na UMCS było ok.5 osób na miejsce.Nie mam pojęcia jak było na UJ-ocie:):):)Pozdrawiam
no i co z tego,że z przed dwóch lat, ogólnie zainteresowanie nie jest takie ogromne jak np. na fil ang; gdzie było ok 10-15 os /m kiedy nie było nowej matury jeszcze i tak samo jest kidy już jest nowa matura; matura nie ma tu nic do rzeczy; ogólnie zainteresowanie nie jest dużo
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa

 »

Egzaminy