Uniwersytet warszawski - rekrutacja na ILS i IR

Temat przeniesiony do archwium.
Witam.
Czy ktoś może orientuje się jak w tym roku będą wyglądać terminy rekrutacji na ILS i IR? Być może ktoś z Was dysponuje jakimiś przynajmniej wstępnymi informacjami tego dotyczącymi? Bardzo proszę o odpowiedź.
Taki temat już istnieje, wystarczy tylko poszukać. Poza tym najlepiej sprawdzić bezpośrednio na stronie UW.
Sam ten temat stworzyłem w innym miejscu, ale zorientowałem się że bardziej adekawtne jest umieszczenie go w dziale "Studia językowe" niż "Egzaminy".
Cóż, strona UW nie daje takich informacji, a podstrona ILS-u również milczy na ten temat. Zadaję to pytanie, ponieważ ktoś może posiada jakieś informacje, ogólnie mówiąc, nie każdemu udostępnione (ciocia rektorem na romanistyce albo tata-wykładowca na ILS-ie) :)

Niezależnie gratuluję Akianie przejścia II-go etapu. Ja, jako że pisałem w Warszawie, muszę jeszcze czekać dwa dni.

odnośnie rekrutacji, wciąż czekam na informacje - chciałbym po prostu zaplanować sobie wyjazd do Francji na sierpień.
JAK SĄDZICIE- CZY OD POŁOWY SIERPNIA BĘDZIE JUŻ SPOKÓJ W ZWIĄZKU Z LISTAMI NA STUDIA (POMIJAM KWESTIĘ DOSTANIA SIĘ CZY NIE - CHODZI MI O FORMALNE TERMINY)? KIEDY MOGĄ BYĆ OSTATNIE? W zeszłym roku ostatnie listy na romanistykę były jakoś 8-10.8.

POZDRAWIAM.
OK w takim razie napiszę tutaj:D W czasie rekrutacji brane są pod uwagę wyniki z matury rozszerzonej, porównując te z poprzedniego roku jest nam potrzebne min. 90% z każdego języka. Terminów jeszcze nie ustalili, a przynajmniej nie podali;) (też nie mam nikogo na romanistyce czy ILS). Ale myślę, że do sierpnia się wyrobią, kurczę też chcę mieć jakieś wakacje!

Ale niestety nie przeszłam drugiego etapu:( Trochę szkoda, ale cuż - bywa.
Terminy są juz podane na stronie UW. ostatni termin jest 11.08 chyba.
jeszcze z nowosci to dni owtarte 18-19 marca.
A od przyszlego roku ma nie byc ezgaminow wstepnych (testow predyzpozycji?).
Zaraz, bo ja się już zgubiłam... Jak ostatnio czytałam zasady rekrutacji to od TEGO roku nie ma dodatkowych wstępnych - liczą się tylko wyniki z matury.
Testy predyspozycji są tylko na UMCS, a UW bierze tylko maturę. Tak jest, własnie sprawdziłam:D

A skąd wiesz o tych drzwiach otwartych? I gdzie one są na UW czy UMCS?
czyzbysmy sprawdzaly inne strony?na bank sa testy predyspozycji na romanistyke na UW,przynajmniwej ja tak przeczytałam..
O dniach otwartych (na UW) dowiedzialam sie na forum ILS ^^ .
Zreszte mozna znalezc na stronce uniwersytetu.
Rzeczywiście sprawdzałysmy rózne strony:D Ja patrzyłam na lingwistykę stosowaną, a ty na romanistykę:D I po problemie:D
Tak się składa ze na romanistyce też nie ma testów. na UW testy są tylko an trzech kierunkach :logopedia, historia sztuki i cywilizacja śródziemnomorska. Informacja ta zamieszczona jest na stronie:
http://www.uw.edu.pl/pl.php/aktual/testy_pred.html
Podejrzewam ze sprawdzałaś stronę dotyczącą rekrutacji z ubiegłego roku.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa