romanistyka UAM Poznan

Temat przeniesiony do archwium.
Czesc!
Mam pytanie, ile jest kandydatow na jedno miejsce srednio na romanistyke (franc.) UAM w Poznaniu? Ile w ogole jest tam ludzi na roku? Z tego co wiem nie trzeba znac francuskiego zeby tam studiowac wiec sie zastanawiam czy nie sprobowac (mam podstawy). Pozdrawiam:-)
W ubieglym roku bylo zaledwie 1,5 - 2 osoby na miejsce. na I roku studiuje aktualnie okolo 65 osob, ale przyjetych bylo ponad 70. nie bylo mozliwosci nauki od podstaw (!), mimo ze byla o takiej mowa na drzwiach otwartych. upewnij sie wiec! pozdrawiam i zycze powodzenia przy rekrutacji
W roku 2006/2007 planujemy także ytworzenie grupy z francuskim od podstaw.
Kandydaci bez znajomości języka francuskiego proszeni są o umieszczenie tej informacji w podaniu.Procedura rekrutacyjna jak wyzej.

to znalazlam na stronce, wiec moze jest dla mnie jakas szansa, bo francuski znam slabo:-) Wielkie dzieki za odpowiedz!!
Próbowac zawsze warto - ja tak stratuje na lingwistykę stosowaną, a jak mi nie wyjdzie to na romańską i chyba właśnie do Poznania. Pewnie wiesz, ale tak na wszelki wypadek to mówię (piszę) że w tą sobotę (18.III) są drzwi otwarte.
ja studiuje anglistyke i musze powiedziec ze dobry wybor z ta lingwistyka:-) teraz chcialabym tez zaczac studiowac wlasnie ten jezyk chociaz go nie znam... :/ zycze powodzenia!!

a nie wiesz przypadkiem od znajomych itp. ile bylo osob na 1 miejsce na europeistyce uam? Bo ja nigdzie nie moge tego znalesc a nad tym rozwiazaniem tez rozmyslam:-) Dzieki
niestety nie moglabym byc dzis na dniach otwartych wiec licze na jakies informacje od was. dowiedzieliscie sie czegos nowego?
Hej no ja byłam. Całkiem spoko - dali nam prezent w postaci płytki z informacjami rekrutacyjnymi. W sumie to powiedzieli wszystko to co jest lub ma być w necie, ale fajnie było zobaczyć jak wygląda uniwerek i wykładowcy (no dobra tylko kilku ale zawsze)
Paulinko, moze jednak podawaj, ze bylo troche wiecej chetnych na miejsce... ;) zawsze tez mozemy powiedziec, ze potencjalni kandydaci przestraszyli sie UAMu, zamiast tego "zaledwie" ;))) pozdrowionka, paula m. :)
Niestety nie mam pojęcia. A jakbyś spytała w przy składaniu papierów? W dziekanacie/sekretariacie na pewno będą mieli takie informacje. Chociaż z drugiej strony warto się stresować? Przecież liczy się twoja wiedza a nie ilość ludzi którzy odpadną:D
Temat przeniesiony do archwium.