Ilu chętnych na romanistykę na UW?

Temat przeniesiony do archwium.
Czy orientujecie się może ile osób było chętnych na jedno miejsce ( w zeszłym roku) na romanistykę na Uniwersytecie Warszawskim?

Proszę o odpowiedź ...
w tamtym roku bylo ok 8 osob,o ile sie nie mysle
ale ie warto zwracac uwage na to,bo czesto sa to dane niezbyt wiarygodne(zalezy gdzie)
w tym roku wybierasz sie na uw?moi aussi:)bonne chance à tous
nie, ja jestem dopiero w 2 klasie liceum
no to powodzenia za rok!a czy ktos w tym roku sie tam wybiera,hm?
ja mam takie informacje i chetnie sie nimi podziele. :) pochodza z ulotki z uw. pisze kierunki ktore mnie obchodza, a nuz komus sie przydadza:

2[tel]
romanistyka 5,4 4,8
anglistyka 23,4 14,4
ling. stos. 6,[tel],5
sfke-z 19,[tel],6

pozornie najflawiej sie dostac na rom i na lingw. jednak na te druga konkurencja jest szczegolnie wysoka.
pozdrawiam
Pewnie dlatego, że wymagają najwyższego pułapu punktów.

Czy możesz rozwinąć skrót: sfke?
Przepraszam, ale nie rozumiem .... Co oznaczają w ogole te cyferki przy nazwie kierunków?
sorki ze tak nieczytelnie wyszlo:
pierwsza cyfra obok kierunku (x,x) to jest liczba osob na 1 miejsca w roku 2005, a dwie kolejne (x,x) to jest ta liczba tyle ze z roku 2004.

sfkez to sa studia filologiczno-kulturoznawcze europy zachodniej
niedawny wymysl uniwersytety w wawie: 3 jezyki w dowolnej kombinacji - tj ang/fr/niem (2 z tych) plus wlos/hiszp/port (jeden z tych). jest tylko 16 miejsc i nie dostaje sie tytuly filologa tylko kulturoznawcy, jesli sie nie myle. niby nikt sie nie dostaje ale probowac warto..
Boże, jak ja chciałabym dostać się na rokanistykę ...
Za rok składam dokumenty do poznania , krakowa, i wawy i mam nadzieje, że gdzieś mnie zechcą :)

Uczę się francuzam krótko - drugi rok , ale kocham ten jezyk i wszystko co jest związane z francją ....
Siemano!Ja studiuję na UMK romanistykę!Myślę,że z tych 3 ośrodków,które wymieniłaś najłatwiej bedzie się Tobie dostać na UAM!W tym roku akademickim,czyli 2005/2006 przyjęli wszystkich,więc looz!Pozdrawiam
salut!moglabys mi cos wiecej opowiedziec o studiowaniu romanistyki na UMK w Toruniu? moje [gg] pozdro!
Hej , jak to na UAM przyjeli wszystkich? Przecież słyszałam 2 wersje: jedna, że było 1,5 osoby na miejsce, a druga , że 3 ! jakim cudem mogli przyjać wszystkich?
Milusia, a długo się uczyłaś frabcuza przed pojsciem na studia?
Hej!Ja też słyszałem,że w tym roku łatwo było się dostać na UAM!Też tam zdawałem i się dostałem,ale nie orientowałem się ile bylo osób na miejsce!Wiem,że było mało CHĘTNYCH od osób ode mnie z roku,które też tam zdawały,ale wybrały jednak UMK!Na ustnym egzaminie dla nowych maturzystów tak mi się wydawało,że jest troche chetnych,ale pózniej się okazało,że to była rozmowa dla wszystkich,więc w sumie może było ok.80 osób,a przyjęli chyba 65 jeżeli dobrze pamiętam::) A jeżeli chodzi o Toruń to studiuje się tutaj całkiem przyjemnie!Pozdro,życzę dobrych wyborów
Czyli na romanistykę w Wawie było tylko 5 osób w tym roku ?! Jak fajnie !
Temat przeniesiony do archwium.